Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem nyugszik meg a síró baba?

Ha nem nyugszik meg a síró baba?

Figyelt kérdés

Pelus, éhség, hőmérséklet és a szokásos alap dolgok kipipálva, de a baba továbbra is sír.

Meddig próbálkoztok egy-egy technikával? Mikkel szoktatok próbálkozni?


ápr. 29. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hordozd esetleg. A mászkálás és a testközelség megnyugtatja esetleg.

Na meg a fehérzaj pl. ventillator stb.

ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk ilyenkor még szimplán komfort szopi kellett. Ha a hordozás sem nyugtatta meg, akkor cici.
ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezben cipeles, adamo hinta, hordozokendo, babakocsiban tologatas.

Hat most igy szamszerusitve nem tudom meddig probalkoztam egy-egy technikaval, az biztos, hogy azert sokaig, nem adtam fel 2 perc alatt. De mikor melyik valt be, ha egyik nap jo volt az adamo, akkor masnap tuti a hordozo kellett :D

ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a hasa fáj?
ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy már csak az autókázás segített.
ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor sír a baba ha fáj a hasa.Nyilván hasfájós ha rajtad hason fekve vagy karban sem nyugszik meg :(
ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szélgörcs és valószínűleg reflux is lehetett egyszerre, ami segített az egyiknél, az a másikon rontott, úgyhogy pörgettem fejben egy szerencsekereket, hogy akkor most hasaltassam a karomon és masszírozzam a hasát vagy tegyem háton megemelt végű matracra. Sajnos sokszor egyik sem jött be vagy csak időleges megoldást hozott. A kendőt nem szerette, de van, akinél az segít. Állandóan nem akartam szoptatni, mert evés után ha vártam 20 percet, akkor könnyebb volt letenni úgy, hogy ne is bukjon. Sokszor az nyugtatta meg és altatta el, ha beszélgettünk mellette, de nem volt tuti megoldásunk. Többnyire karban, rajtam fekve stb. is sírt.
ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig bevált az,hogy kivittük a levegőre,akár hajnalban is
ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!