Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "vándorol, szorítkozik"...

Miért "vándorol, szorítkozik" ki a babám a kiságy külső, felső szélére?

Figyelt kérdés
3hónapos lesz pár napon belül.eleinte keresztben tettem le az ágyban,és nagyon jókat aludt így.mindig kereste a fejével a fejvédőt,olyan mintha élvezné,hogy szűkösen van.
2010. aug. 27. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanezt csinálja 3.5 hónapos:-))
2010. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen élvezik, biztonságot nyújt nekik a közelség, legyen az bármi, akár ágyrácsvédő. Sokára merül feledésbe náluk az anyaméh, hogy ott mindenfelől óriási biztonság van :)
2010. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kisfiam 20 hós és ugyanezt csinálja :)

amikor néha köztünk alszik akkor is jön utánunk. vagy az apját követi amerre ő fordul álmában vagy engem. mindig hozzáér valamelyikünkhöz.

csak nálunk már annyira forgolódik a kiságyban hogy arra ébred éjjel hogy zörög a rács

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is ezt csinálja a 2éves kisfiam,mindig odabújik a fejvédőhöz és ott alszik el,aztán persze megy körbe-körbe:-).Már pici kora óta ez a kedvenc helye,hogy miért csinálja nem tudom.

Üdv

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6.5 honapos es ugyan ezt csinlja. Sot nallunk annyira az agy szelere szokott huzodni, hogy a legzesfigyelo is bejelez. Mar azon gondolkodtam, hogy kikapcsolom mert szegeny babam aludna estetol reggelig de a legzes figyelo csipogasara mindig felriad. :(
2010. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éppmost nevettünk 13 ónapos fiam,ő is keresztben már kiflipózban mert nem fér el teljesen,a fejvédőnél alszik, szinte mindig.....
2010. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is, ahogy oda tudta magát lökdösni (kb. 3 hónaposan), azóta csak a sarokban alszik el, arcát a fejvédőhöz nyomva. Sőt, volt olyan, hogy kimostam és nem száradt meg alvásig a fejvédő, és sehogyan sem tudtam elaltatni a gyereket....
2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nagyon érdekes.főleg azért mert a 22hónapos bátyja nem igazán volt ilyen.nála sokkal később kezdődött ez a "bújok" korszak.

mostanában van az,hogy ha éjjel átjön,akkor szinte belém bújik,és "kitol" az ágy szélére,és ő kényelmesen keresztben jókat alszik.

2010. aug. 27. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
kislányom most 5 hetes 2 hetes kora ota csinálja ezt egyszerüen odakuszik hasonfekvésben és mindig valamelyik sarokban ébred
2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!