Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-18 hónap közötti gyermeked...

12-18 hónap közötti gyermeked hogyan viselte a bölcsődét?

Figyelt kérdés
Sajnos az anyagiak miatt kénytelen leszek beadni, ugyanis ketten maradtunk hirtelen. Bíztassatok, kérlek! Most múlt 14 hónapos, már elkezdtem neki pánikszerűen keresgélni. Nem tudom, mikor lesz valami.
2010. aug. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom 19 hónaposan ment családi napközibe.Jól viselte.

Igazándiból abszolút gyerekfüggő meg,hogy eddig vigyázott -e rá más is nélküled.

Ja,és nagyon sok függ anyától is,ha ő ideges,akkor a gyerkőc is érzi.

Sírás,pityergés lesz az elején,erre készül fel lelkileg és agyilag.

2010. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kicsi kora óta vigyázott már rá sok mindenki anyukámon kívül, barátnők, van bébiszitterünk is mert anyu dolgozik még, és nem mindig ér rá. Ha bárhol ott hagyom, nem szokott keresni, akkor se ha nem látja hogy elmegyek. Gyerekeket imádja. Bizakodó vagyok :)
2010. aug. 27. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "nyitott" a babád akkor nem lesz gond:))
2010. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 14 hónapos lesz, és novembertől bölcsibe megy. Én is hagytam már ott a nagyszülőkkel, de max fél napra, és akkor nem volt semmi baj, szereti a gyerekeket is, így én is bizakodom. Őt már fel is vették a bölcsibe. Engem inkább az zavar, hogy mindenki visszakérdez, hogy hogy merem beadni, és hiába mondok bármit, értetlenül néznek rám. Emiatt már tiszta lelkiismeret furdalásom van, félek mindeni rossz anyának gondol emiatt.
2010. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!