Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hónap körüli gyermeked...

27 hónap körüli gyermeked milyen szandálban van otthon?

Figyelt kérdés

Kisfiam eddig Asso szandált hordott, de mást kell keresnem, mert megszünt a bolt. Gondolkodtam a Siestán, de ahogy olvasom valaki nagyon szidja valaki nagyon dícséri( de ez minden cipőmárkával így van). Azt sem tudom, hogy harántemelős legyen vagy ne. Valaki szerint 3-4 éves koráig kell a harántemelős szandál, valaki szerint tilos, mert akkor nem dolgoznak a gyermek lábizmai.

Szerintetek?


2011. márc. 10. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak 2 éves, de soha nem volt otthon szandálban.

Vagy mamuszban,(utálja), vászoncípőben, mostanában habklumpáját hordja, de leginkább mezítláb van, tappancsos vagy vastag zokniban.

Nyáron meg mezítláb és leginkább kint az udvaron


Amúgy semm bajom a Siestával, olyan volt az első cipője, mst éppen másnak van a divatja.

2011. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát most is csak arra fogsz jutni, hogy valaki mellette lesz, valaki ellene. Én nem adtam rá harántemelőset, mert a dévényesünk nem ajánlotta. Amúgy praktikusabb is, ha nem az, mert így vehetsz neki nagyobb cipőt is, tuti nem foja sehol nyomni a harántemelő.
2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én 27 hónaposom semmilyen lábbelit nem hord a lakásban, max habklumpát (ahogy itt irták). Egyáltalán nem figyelek a márkára, a közelünkben nincsenek is márkaboltok. azt veszem, ami van. és kb 1 éve nem harántemelő lábbelit veszek, mert mindig kicsit nagyobbat veszek, hogy ne nője ki 1 hónap alatt.

Most hogy kimelegszik lassan, én a kinti cipővel leszek gondban, hogy milyet, mekkorát, stb.

2011. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itthon nincs rajta cipő. Minek? Neked se lenne kényelmes egész nap cipőbe lenni.
2011. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Salus szandiban.

(Befelé dőlt egy picit a bokája, szóval mi nem vagyunk mérvadóak.)

Viszont ha nem ezt, akkor valami mást, de szandiban lenne bent is. Én is papucsban vagyok. Valahol járólap van, van ahol parketta, zokniban én magam is fáznék. (Egyébként a kemény járófelületre nem annyira ajánlott a mezítlábazás, csak az egyenetlen felületen tesz jót a lábnak.)

2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ortopéd orvos javaslatára pont otthon az egyenes talajon kell a cipő,vagy Szandi.Nekünk gyógy- Szandink van,amit direkt neki csináltak,mert kicsit bedőlt a bokája.mindenképp adnék rá valami szandit,de nem ilyen siestát vagy sallust,csak ami fogja és egyenesen tartja a bokáját.
2011. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, én meg azt hallottam, hogy sima, kemény felületre (padló, parketta) valamilyen puha talpú cipő vagy mamusz kell, de cipő, szandál felesleges!

Ki tud valaki igazodni a sok ellentétes információ között? Mert én nem :)

Mondjuk az tény, hogy akármilyen hideg és kemény a padló, én megőrülnék, ha egész nap cipőben vagy szandálban kéne lennem...

2011. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az, hogy kell rá valami az nem kérdés mivel pince van alattunk, és nem akarom, hogy felfázzon.Az én lábamon is papucs van ha itthon vagyok. Marad a szandál csak azt nem tudom, hogy milyen. Majd körülnézek úgyis nyárra is szandál kell.

2011. márc. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!