Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van éjjel a kiságyban a...

Mi van éjjel a kiságyban a babátok mellett?

Figyelt kérdés
Hagytok bent játékokat, vagy kiszeditek éjszakára?
2010. aug. 27. 21:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan a fél lakás ugyanis az összes kedvenc vackát beviszi.
2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Két cica plüss egy nyuszi és egy kutya:))!
2010. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, max a cumi, ha kiesik a szájából. Nekünk nappal sincsen semmi, mi úgy szoktattuk, h az ágy nem az a hely, ahol játszhat. Persze, ő már 11,5 hónapos,nincsen a kiságyban csak ha alszik, de mikor kicsi volt, akkor is úgy csináltam, h ha alvás van, akkor nincs ott semmi, amivel játszhat. Amikor ébren volt és elvolt a kiságyban, akkor persze raktam be neki játékot, de rá nem az volt a jellemző, h a kiságyban tartózkodjon.
2010. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
2.vok az én babámnak se azért van ott a plüss h játszon vele. Velük alszik! 1éves!
2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt plüssállat, de kivettem, mert volt, hogy játszott vele, és szerintem sem kell a kiságyban játszani.

Most csak a szundikendője van mellette, illetve a kezében végig, nélküle soha nem alszik...

2010. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Az alvós babája (3 hónapos kora óta ezzel alszik) plusz azóta van mégegy kedvenc baba, mindkettő puha plüss.

Most 2 éves a kislányom

2010. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a cumiján kívül semmit. Jön a foga a Picúromnak, és aokszor felébred mostanában, ezerrel keresi a cumiját, és tömködi be a szájába.:-) De eddig a cumit is kivettem az ágyból, amikor elaludt. Üdv, 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig szinte üres volt a kiságya, a fulladásveszély miatt nem mertem benthagyni éjjelre semmit. Most 15 hónapos, van a feje alatt egy nagyon vékony kispárna, a kabalája egy Mickey egér, és egy textilpelus amit éjszaka szorongat.
2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. Régen bent hagytam, mert jó volt neki, hogy odagömbölyödhez valamihez. De mióta kiderült, hogy astmás, ha úgy látom, hogy fulladásveszély van, akkor mindenképpen kiveszem. De ez szerencsére ritka (éjszaka).
2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. A félreértés végett beviszi a játékait az ágyba és azokkal alszik. NEM játszik velük csak alszik.
2010. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!