Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van éjjel a kiságyban a...

Mi van éjjel a kiságyban a babátok mellett?

Figyelt kérdés
Hagytok bent játékokat, vagy kiszeditek éjszakára?
2010. aug. 27. 21:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Szerintem az egész szoktatás kérdése amúgy (alszik-nem alszik,ha játék van a kiságyban). Mi így szoktattuk, és nem azt írtam, h másnak is így kellene.
2010. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kiságy csak alvásra van, úgyhogy nem tartunk semmi játékot benne.
2010. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretek 1-2 játékot bent hagyni,mert bár nappal nem abban játszik,de ébredés után így lefoglalja magát fél órát is,és reggel nekem ez a plusz sokat számít:)
2010. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy itt csak szinte olyanok válaszoltak akik nem tesznek plussálatot a kiságyba. én már nagyon sok olyan választ olvastam itt ahol írták hogy tegyél be az ágyba valami kedvenc játékot és ha korán ébred a gyerek akkor eljátszik vele.

kisfiamnak egy plüssmaci van az ágyba és a felhúzhatós játéka.

amúgy mint minden ez is csak szokás szoktatás kérdése.

jó babázást :)

2010. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy plüss rongyimaci, de az se mindig. 5 hónapos.
2010. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy plüss Remi (a L'ecsóból) van az ágyába, nagyon puha ébredésnél imádja. Meg a pelusa, az 1 hónapos kora óta. Őt a cumi helyett ezek nyugtatják!
2010. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy tigris, egy elefánt, egy kockás fülű nyúl, egy sima nyúl, egy zsiráf, egy lapos babapárna, és a morzsolókendője. :)

Ezekkel szeret aludni. Nem játszik velük, csak alszik. Odabújik hozzájuk. Ha valamit kiveszek, azonnal észreveszi, és vissza akarja tuszkolni a rácson keresztül. Egyébként nagy ágya van, úgyhogy bőven van helye.

2010. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves koráig semmi nem volt a kiságyban a gyereken kívül. Akkor kezdődött nála az a szokása, hogy egy-egy játékot lefekvés előtt bedobott az ágyba. Most, 2 évesen ott tartunk, hogy állandó albérlői vannak: 1 kutya, 1 egér, 1 malac, 1 Micimackó, 1 vonat, 1 kicsi járműves könyv és 1 műanyag repülő homokozó figura. Ezek állandóak, mindig leellenőrzi, hogy mindegyik megvan-e. Néha-néha becsempész még valamit, de már nem jellemző. Lefekvéskor mindegyiket bepakolom az ágy egyik végébe, és így is alszik le. Soha nem játszik alvás előtt, csak ha felébredt. Legalább 1/2 órát is eljátszik, beszélget velük, mi meg addig ..... (nem publikus)
2010. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk :

1 nagyobb plüssmaci az ágy végében (szerintem eddig - //most 14 hónapos,// csak 1x ért hozzá, amikor megnézte a címkéjét. De az születése óta akkor is ott van.

Egy textilpelus vagy kicsi kéztörlő rongyikának

Egy csörgős alvós rongyika egér, ami minden fordulásánal csörög.. :)

Egy tukán plüss, ami színes és csipog, ha nyomkodja - regelenként ezzel, vagy egy mási, éppen aktuális darabal játszik - kb. 5 percig

Meg műanyag montessori torony karikák közül néhány, maci helyett ezeket szorongatja elalvásnál, elég viccesen mutat a kezében, amikor már alszik :)

2010. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, igen, a kiságy alvásra való, de sok picurnak van alvós állatkája, ami nélkül nem lehet elaludni, mert hozzá kell bújni, meg ölelgetni kell, meg gyűrögetni alvás előtt. Aki mindent kivesz, annak nincs ilyen állatkája?

Az én lányomnak sem volt kb. 10 hónapos koráig, egyformán imádott minden plüsst, de mára van két mackó, amelyek nélkül nem lehet aludni menni. Én is kivettem minden állatot a kiságyból, amíg kicsi volt a fulladásveszély miatt, de ma már ő pakol be, vannak olyan állatok, amelyek az ágyba valók, és vannak, amelyeknek máshol van a helyük, és ő pakolja el őket, mindegyiket a helyére. A két maci mellett még 3 állatka van, de azokat csak maga mellé teszi, a két macit pedig öleli, és úgy alszik el. És nem játszik, hanem alszik velük. Én is sokáig egy kutyával aludtam, és amikor nagyobb voltam, már felsős iskolás, a kutya még akkor is az ágyam melletti polcomon ült:)

2010. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!