Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának olyanok akik mellett...

Írnának olyanok akik mellett ott alszik vagy valamennyi ideig ott aludt a baba? Sokan vagyunk vagy mindenkié kiságyban alszik? Napközben hol aludt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
csak a kiságyban. szerintem a gyereknek szüksége van egy helyre, amit a magáénak érez, ahol nyugalomban lehet. napközben is és éjjel is. szerintem nyugtalanná válik, ha össze-vissza alszik.
2011. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kislányom 19 hónapos. 7 hónapos kora óta velünk alszik egy ágyban. Minket ez nem zavar. Az ebéd utáni alvást a babakocsiban ejti meg.
2011. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A kislányom 3,5 hónapos koráig velem aludt egy ágyban és napközben is a nagyágyban aludt.

Amikor már nem kelt olyan sűrűn szopizni, visszaköltöztem a férjem mellé a hálóba és a kislányunkat pedig a kiságyba raktam és rakom azóta is. Nem volt semmi gond az átállással. Végigalussza azóta az éjszakát, szóval én elmondhatom, hogy mióta külön alszunk sokkal nyugodtabbak az éjszakáink (nekem is és a kicsimnek is)

2011. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha kezdettől fogva a kiságyban alszik akkor azt szokja meg.Nekem is fárasztó volt éjjel 3óránként felkelni,de megérte mert most 15 hónapos és a kiságyában alszik.
2011. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most inkább az érdekelne sokan vagyunk e akikkel együtt alszik a baba és ez mindenkinek így jó. Erről kevesebbet lehet itt olvasni vagy csak egy-ketten vagyunk? vagy így mindenkinek kényelmetlen csak külön kényelmes?
2011. jún. 23. 18:16
 6/20 anonim ***** válasza:

egy szobában vagyunk a picivel, most 8 hónapos.Már az elejétől sokszor alszik köztünk, ebből nem csináltunk és most sem csinálunk nagy ügyet.Én szeretem is:)

Mondjuk mikor este elalszik, akkor a kiságyba teszem le, meg nap közben is, de csak azért mert már forog, kúszik.Míg nem csinálta, addig a nagy ágyon aludt nap közben, sokszor mellé feküdtem:)

Most már csak azért alszik ritkábban köztünk, mert van hogy felkel, de elvan és visszaalszik, viszont abban a fél órában forgolódik, és sokat rúgdosnak minket.

De mikor apa reggel elmegy, én megszoptatom,és még 1-2 órát alszunk a nagy ágyban együtt:)

2011. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát,az enyémek már nem annyira babák,de a kisebb- 1 hét múlva lesz 2 éves- még néha közénk kerül. Mindig is rossz alvó volt, de csak 4 hónaposan lett olyan rossz alvó,hogy megpróbáltam mellénk tenni. Így sem aludt,fél éves koráig. Akkor bár pár órát aludt a kiságyban,de éjszaka csak mellénk került. Azóta is babakocsiban altatom nappal. Bár már másik szobában alszik a nővérével, de este még mellé kell feküdni/ülni- mikor milyenje van- és volt majd egy hónap,hogy átaludta az éjszakákat,de mostanában megint felébred,és átkerül hozzánk- máskülönben órákon át, félóránként járkálhatok át nyugtatni,hogy vissza aludjon.

Nekem kényelmetlen volt eleinte,mert szerettem ha csak a miénk az ágy,de muszáj volt nyugisabbá tenni az éjjeleket,mert már nagyon ki voltunk.

2011. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiúnk a húga születéséig velünk, azóta apával, a 4 hónapos lányunk velem. Nem kell kelnem szoptatni, csak odafordulok és már eszik is. A nagyfiú többször felriad éjjel, főként ezért még együtt. Őt lassan egyedüli alvásra szoktatjuk.
2011. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Másfél éves múlt a kisfiunk. 17 hónapos koráig a kiságyban aludt, majd hajnalban jött közénk. Nappal is az ágyában aludt vagy a mi francia ágyunkon. A férjem ráunt, hogy éjjel rohangálok, és megkérdezte, nagyon ellenzem-e, hogy köztünk aludjon a gyerek, mert őt nem zavarja, sőt jobban alszik, ha mind egy kupacban vagyunk. Mivel szörnyű viszketéssel járó bőrbetegségben szenved a fiunk, így csak odanyúlunk éjjel is, és ő sokszor fel sem ébred arra, hogy vakarózik.

Tehát bennünket nem zavar, én nem mondom másnak, hogy ők is így aludjanak, de mi sem tűrjük, hogy bárki beleszóljon! Hisz mi ismerjük legjobban a gyerekünk, most egy ilyen időszaka van, majd elmúlik ez is!

2011. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia nekem 205hós koráig csak mellettem aludt.Akkor mondom hogy ma északétól a kiságyban alszik éjjel, mindenki azt mondta hogy nem fog ott aludni, mert megszokta hogy mellettem van,

Elsőé éjszaka ott aludt, este mellettem a kiságyon,majd elaludt beraktam a kiságyba.éjjel magától visszaludt a kisgyba. nekem ez így tökéletes, 5hós múlt ugyanígy alszik:)

2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!