Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg letezik a sose siro baba?

Tenyleg letezik a sose siro baba?

Figyelt kérdés
A babam elsö 3 honapban hasfajos volt, utana jött a foga. Minden nap sirt valamiert de tenyleg. Csak kivancsisagbol kerdezem, hogy tenyleg leteznek e az alom babak akik sose sirnak mindig mosolyognak, sok embertöl hallom, hogy az ö gyerekük bizony sose sir csak eszik, alszik, jatszik. Valahogy ez nekem felfoghatatlan az en siros kislanyom utan, aki eleg akaratos es hisztis is. De imadom teljes szivemböl es nem cserelnem le senkire.

2021. júl. 22. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolso hol irtam, hogy rosz lenne?
2021. júl. 23. 17:05
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán emlékszem,hogy a fiam sírt volna.Nyöszörgés volt amikor felkelt,de sírásra nem emlékszem.

Nagyjából egy éves kora körül kezdett jönni egy hisztisebb korszak,na akkor hallottam sírni.

Na meg mikor 50x végig hasalt a nappaliban valamelyik játékban..


Úgyhogy azthiszem vannak kevésbé sírós babák,de ennek több oka is van.

Hasfájás,fogzás,egyedül lét,fejlődés,és ezzel járó nyűgös hangulat.Az én fiam akkor sem sír soha,ha lázas.


De ne higyjétek,hogy ez olyan jó.Nem jelez kb semmit.Már akkor veszem észre azt is,ha baj van ha nagy a baj..

2021. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
28%
szerintem annak nem lesz normalis gyerekkora aki nagyon kicsikent nem sir semmiert, vagy csak nehany dologert. meg nem talalkoztam olyannal aki soha nem sir. valtozo a babaknal, persze van olyan aki kevesebbet sir de az is napi szinten foleg ilyen kicsikent!
2021. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy bármi baja lesz a gyerekeimnek csak mert nem sírnak napi szinten.Akkor sírnak,ha baj van vagy rosszul érzik magukat ahogy azt kell...:D
2021. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!