Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg olyan rosszak a...

Tenyleg olyan rosszak a Johnson's baby baba samponok, termekek ujszulottek szamara ?

Figyelt kérdés
Vasarlas elott allok de mindenki lebeszel rola hogy Johnson'st vegyek , senkinek sincs jo tapasztalata ritka az aki megvan vele elegedve, viszont regebben mindenki dicserte a Johnson's markat es jo volt. Elso gondolatra enis azt akartam venni mert tele van vele mindenhol az uzlet.....de mostmar ketelkedem.... valakinek tapasztalata ? :)
2020. szept. 20. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
2020. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
A gyógyszertárit vedd elsőre. :)
2020. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Én szeretem,nem volt vele eddig semmi gond. Újszülött kora óta használom,most 10 hónapos. Azt azért hozzátenném,hogy nagyon jó bőrű fiam van. Nem szárad a bőre,nincs rajta semmi piros folt soha. Már testápolót is csak nagyon ritkán használok. Egyrészt gyűlöli ha egrecíroztatom,másrészt meg nem igényli a bőre. Popsikrémet sem használok már nagyon rég óta,mert soha nem volt még sem piros,sem pedig pöttyös a feneke,így felesleges. Neki tökéletes a johnsons sampon és fürdető. De lehet egy érzékenyebb bőrű babát szárít,nem tudom. Mi rosszat hallottál róla?
2020. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, a Johnsons tele van kemiáliákkal, ez tény, nem véletlenül nem ajánlják. Én a nem érzékeny bőrű gyerekemet sem kenném vele, hiszen azért, mert valakinek bírja a böre, nem kell televegyszerezni a szervezetét. Mert sok kicsi sokra megy.


A gyógyszertári meg tele van kőolaj-származékkal, ez is tény, amiket más országokban bele sem lehet tenni babáknak gyártott termékekbe.


De ha adhatok egy jó tanácsot anélkül, hogy tolakodásnak vennéd: egy kisbabának egyáltalán nincs is szüksége ilyen dolgokra, pár hónaposan nem kell nekik fürdető meg sampon meg testápoló meg anyámkínja.


Ez csak egy rossz szokás, semmi több. Ha mégis használni akarod őket, válassz inkább elismerten vegyszermentes termékeket, pl. Weleda vagy Dora Naturals.


Ezek kicsit drágábbak, de legalább nem vegyszerezed velük a gyereket.

2020. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, rossz a híre, én se vettem. Mosdatni az alverde sensitive baby-vel szoktam, popsikrémböl a biolát vettem, de csak este kenem be, nem kentem semmi mással, babaolaj se kellett soha.
2020. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Én ha most vásárolnék a kisbabámnak,akkor Gabit vennék. Mi most kezdtük el használni, de az én gyerekeim nagyon szeretik. Nem csíp, nem szárít,kevés is elég belőle és nagyon finom illata van.
2020. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mi Gabit és Neugranormont használtunk. A Johnsonstól allergiás lett a kisfiam bőre. Nagyon nem ajánlom.
2020. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem bírta a lányom bőre, én használtam el. Én viszont imádtam mert jó illatúak,jól tisztítanak, hidratálnak. Most a fiunknak kaptunk egy fürdetőt de nem merem hasznalni.
2020. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi kezdetektől Gabit használunk. Teljesen bevált.
2020. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Full parfüm ès SLS. Semmi szüksèg erre a felnőtt bőrnek sem, egy babàènak főleg.
2020. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!