Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy aludjon?

Mit tegyek, hogy aludjon?

Figyelt kérdés

2 eves a kislanyom es kb 1 eves koraig reggel 8-9ig ataludta az ejszakat. Aztan azota valhogy egyre rosszabb az egesz mar folyamatos szedulessel es fejfajjassal kuzdunk a ferjemmel mert ejfeltol 6ig nincs alvas, joesetben 6-8kozott alszik rossz esetben nem es akkor fel kell kelni vele…

Van 1-2 jobb het amikor alszik reggel 6-7ig de tobbnyire felkel 2-4szer es van h vissz se alszik orakig


Sztem mar mindent probaltam legyszi ilyeneket ne irjatok h aludjon velunk, napirend valtoztata stb mert ilyen alap dllgokat mar mind peobaltunk


Meg nem ertem h hogy lehet epp 2 eves korara lett ilyen rossz csecsemokent meg annyira jol aludt


Kezdek teljesen kimerulni mar :(


2021. júl. 23. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy a fogak nőnek? Nálunk a rágófogak kényszerítették éjjeli bulira a családot, egy rémálom. Nem is az, hogy fájt neki, de zavarta, hogy van ott valami, és stresszelte a dolog. Fent volt egész hajnalban, órákig, ahogy te is írod. Nekünk az segített, hogy az ágya mellé tettem egy matracot, és bementem mellé, ha felébredt. Persze játszani akart, de már nagy volt ahhoz, hogy elmagyarázzam, hogy most alszunk, nem szórakozunk, anya is szeretne aludni. Amikor elaludt végre, akkor visszamentem a saját ágyamba. Ez egy pár hetes időszak volt, ki kellett következetesen bekkelni.
2021. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az én fiam is kel, mellettem az ágya, inni kér és utána nem tudom én alszom tovább, de hallom hogy izeg mozog, meg kér megint vizet, de egyszer csak nyugton van. Nem foglelkozom vele kicsi kora óta, ha felkel, adok inni, megnézem nem e folyt ki a pisi, és fordulok is ki, nincs beszéd, villany semmi,alvás.
2021. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!