Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom, hogy 6hetes babóm...

Aggódom, hogy 6hetes babóm nem eszik eleget.15perc alatt végez mindkét cicivel. Utánna nyűglődés van a büfikkel?

Figyelt kérdés
ugye sírna ha éhes maradna?nem méregetem,mert beleőrültem már?
2010. aug. 28. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok levegőt nyel, és bántja a pociját. Kisfiam is mohó volt, én szopi közben is büfiztettem. Ha éhes maradna akkor sírna nyugi.
2010. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy sír ha éhes marad,az én lányom sosem sírt,és az első 10 napban szinte éhezett,mert nem tudtam mennyit kell ennie,azt hittem jól lakott szegénykém.Szerintem ha van mérleged,próbáld meg mérni pár evés előtt és után és akkor megtudod elég e neki.Mondjuk ha hízik akkor elég neki a tej.
2010. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ha rákínálom már nem eszi.akkor ne mondd hogy 10perc múlva meg éhes!!!!!!!
2010. aug. 28. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni akartam,és leírtam az én tapasztalatom,már bocsi,látom kár volt..
2010. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindig azt hittem kevés a tejem, mert ha lefejtem mikor nem evett, csak fele annyi mennyiség jött ki, mint amennyit egy evésre ennie kellett volna. De szopi után elégedett volt, csak ritkán nyűglődött. Akkor meg megkínáltam tápszerrel, volt hogy elfogadta, de csak 20-30 ml evett belőle (3 hetesen).Aztán jött a védőnő megmérte a súlyát, és dupla annyit hízott mint kellett volna.... én meg azt hittem kevés a tej, mert ő is bizony sokszor negyed óra alatt bealudt a cicin...

A doki azt mondta hogy ő sokkal többet kiszív mint amit le tudok fejni, próbáljam meg megkínálni szopás után ha nem nyugszik el tápszerrel, de ha 50-60 ml alatt eszik belőle, akkor nem is kell neki, felesleges erőltetni, mert elég a tej.

Szóval összefoglalva , ha szopi után elalszik, megnyugszik, akkor jóllakott, ne izgulj.

A védőnő méregeti úgyis, és az látszani fog a súlyán ha nem gyarapszik eleget, és akkor majd kipótolhatod.

2010. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vok. A büfivel én is nyűglődök, alig-alig büfizik, csak minden 3.evés után kb. ha nem alszik be, van hogy huzogatja a lábát és nyűgös, akkor kicsit tornáztatom és általában puki jön.
2010. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak mert fél órával kaja után nyalja a száját,de ha cumit adok neki akkor elalszik.A cumit keresné?
2010. aug. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!