Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja hídba feszíti magát a...

2 napja hídba feszíti magát a 4 és fél hónapos kislányom. Mi ez hiszti, nyűglődés?

Figyelt kérdés
Gondolom a front is, meg a foga is nő, de nem értem miért csinálja. Ha a hátára rakom felmegy hídba és morog, aztán sír, az ölmben meg kifeszíti magát, a kezét felcsapja a feje mellé és sír. Ez hiszti vagy fáj valamilye? De ha a hasa fájna, akkor inkább felhúzná a lábát nem? És amúgy sem hasfájós, szóval nem értem. Másnak is csinált ilyet a babája?
2010. febr. 26. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de lehet neurológiai tünet.Vidd el orvoshoz.Minél hamarabb.
2010. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinál ilyen hidat,ha azt akarja h felvegyem az ölembe!Szóval unja ahol van!De nekem csak nyavajog,mondjuk fel is veszem...utána abbahagyja!

és az ölemben is szokta csinálni(kezét is felteszi)akkor ha nagyon álmos és már túlpörgött,nem tud egyedül elaludni!olyankor én szorosan magamhoz ölelem,általában pántos felsőben h érezze a bőröm,és ha föl le ringatom akkor hamar megnyugszik,és alszik!Mintha rugóznék!Remélem érthetően írtam!

3 hós baba anyucija

2010. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 3 hónapos és szokott ilyet csinálni.de szerintem a hasa fáj olyankor.
2010. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor csinál hidat, ha fáj a pocija. Ha az ölembe akar jönni, akkor is emeli a pocakot, de ha fáj a hasa, akkor majdnem c betűt formáz, úgy feszít.

ҝ

2010. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek - nem hinném, hogy neurológiai eset lenne.

Másodiknak - köszönöm, igen azt hiszem unja magát azért csinálja, ha meg az ölmebn akkor lehet, hogy így fejezi ki, hogy fáradt, most letettem és alszik.

2010. febr. 26. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az elsö vagyok ,és ápolónö.Remélem nincs igazam,de én tuti megnézetném.Na te tudod.
2010. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélj a védőnővel mindenképpen lehet hogy valami más oka lehet egy ilyen kisbaba még nem hisztizik ösztönösen viselkedik
2010. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!