Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák szoktatok sminkelni...

Anyukák szoktatok sminkelni baba mellett? Leginkább rúzs, alapozóra gondolok. És aki szokott nem fél, hogy összekeni a babát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nagy sminket felrakni. Tust és szempillaspirált használok, akkor kevésbé tűnök álmosnak. Ez a max. sminkem a mindennapokban.
2021. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthonra csak szemöldök igazítás, spirál, néha egy kis bb krém.

Ha elmegyek valahova, akkor egy picit jobban sminkelek.

2021. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem érdemes szem hangsúlyos sminkben lenni babával, és a kilónyi alapozót sem pártolom.

A rúzst azért hanyagolnám mert én szeretek neki puszit adni, illetve szeretek különleges alkalmakkor feltenni heavy sminket.


Az alapozót minimálisan szoktam használni, inkább a szemem környékén, mivel karikásak, de a bőröm szép.


Leszögezem nem minden nap sminkelek, de amikor igen, akkor a szemöldököm rakom rendbe, a szemem húzom ki, néha teszek fel szemhélyfestéket, illetve egy nagyon könnyed alapozás a karikáimra.

2021. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemceruza, spirál. Alapozó csak ha megyünk valahova, mert ösdzekenem vele. Rúzst nem, baba előtt sem használtam.
2021. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus, szemhéj*

Nem szokásom keverni a ly és j betűket.

2021. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Én szoktam sminkelni, de rúzst nem szoktam. A bőrömet se bántom, csak a szememet/szemöldökömet festem. Akkor is, ha otthon vagyok. Sose lehet tudni, hová kell hirtelen elszaladni, nem szeretem elhanyagolni magam.
2021. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Max korrektor, pici alapozó a szemem alá. A szemoldokom tetoválva van, és havi 1x rakatok szempillát (nem 10 meteresre kell gondolni, nagyon szép természetes szempillát rakatok, olyan teljesen mintha a sajátom lenne) igy mindig van rajtam "smink"
2021. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Rúzst otthonra nem, mert sokat puszilgatom a kisfiam. Azt csak akkor ha elmegyünk. Alapozó még nem hagyott foltot.
2021. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldököm tetoválva van, a szám is rúzsosra van tetoválva, így otthonra csak spirált szoktam használni.
2021. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szoktam egyáltalán. Baba előtt se sminkeltem. Alkalmakra se.
2021. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!