Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végeztek bármilyen tevékenység...

Végeztek bármilyen tevékenységet/hobbit/munkát otthon baba mellett?

Figyelt kérdés
Olyan szívesen belefognek valamibe, mindig örökmozgó voltam, egyetem, tanulas, utana munka este 8ig, szorakoztunk, moziba jartunk, kirandultunk, most pedig az egy eves kisfiunkkal vagyok itthon, nyilvan a covid is közrejátszik, de annyira szeretnék belefogni valamibe, de őszintén szolva gozom sincs mibe. Legszívesebben olyasmibe, amiből akar profitalhatnek is. Ti mivel foglalkoztok, ha foglalkoztok valamivel? :)
2021. máj. 6. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Tortákat, süteményeket készítek megrendelésre.

Van egy cukrász végzettségem, de végül nem abban helyezkedtem el. Viszont imádok sütni főzni így ezzel szoktam elfoglalni magam.


Ezen kívül kertészkedünk a férjemmel. Vannak itthon virágaink, illetve pár gyümölcsfa, azokat én nevelgetem. Valamint egy családi veteményesünk van, ott pedig gyümölcsöket, zöldségeket termesztünk. Ezeket a férjem nagynénije árulja, de nekünk is van bevételünk belőle.

A 4 éves kislányom jobban kiveszi a részét ezekből, mint az 5 hónapos kisfiam. Segít sütni, közben nagyokat beszélgetünk. A kert pedig mindkét gyereknek jó, kint vannak a természetben, ismerkednek a növényekkel stb.

2021. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Viszonylag nagy veteményesünk van és sok virágunk, tyúkjaink és kutya kint, cica bent. Alvásidőben írom a könyvemet, vagy ha fáradt vagyok hozzá, akkor kirakózni szoktam, ez teljesen kikapcsol. Minden nap főzök, 2 naponta a szomszéd családnak is.


A gyerekek 4, 3 és 1 évesek, pocakban a 4. 😊

2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Programozok.Egy nem használt kihúzott billentyűt szoktam oda adni neki,ide ültetem magam mellé addig etető székbe és hagyom csapkodni,nyomkodni.15-30 percig el van,utána adok valami harapni valót.Azt az egy órát amit elidőzök ezzel gond nélkül kibírja.:D
2021. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!