Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányomat fürdethe...

4 hónapos kislányomat fürdethetem már a nagy kádban?

Figyelt kérdés
Olyan kis kádunk van ami ilyen félig fekvős, de szerintem nagyon élvezné, ha végre bele is feküdhetne a vízbe.
2008. dec. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Az én kislányom 15. -én lesz 3 hónapos, de már lassan muszály lesz a nagykádba tenni, mert kinőtte a kis kádját. Én vettem szivacsot alá, arra fogom tenni.

Szerintem fürdetheted nagykádban, próbáld ki ezt a szivacsot, nem csúszik le róla a baba, tescóban vettük 1200 ft.

2008. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Mi egy hónapos kora óta együtt fürdünk vele. Még semmi bajunk nem volt, mármint se baleset, sem más, viszont sokkal jobban élvezi.
2008. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürdetheted,ha bírja a derekad.Én nem vagyok annak híve hogy együtt fürödjünk, mert később kellemetlen neki. A keri fiam 5 éves az anyával, vagy apjával fürdik. Az oviba ő volt az első aki fel világositotta a gyerekeket.Volt is égés belőle.
2008. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyermekem 3 hónapos kora óta baba úszást tanit neki egy oktató a nagy kádban, azóta már mi is fürödtünk vele nem 1x. Van aki már 2 hónaposan babaúszásra viszi uszodába a gyereket.

Szóval nyugodtan csak elötte azért mosd ki pl. domestosal.

2008. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 3,5 hónaposak vagyunk és a nagy kádban fürdünk.

Apa beleül és megfogja a kislányunkat, nagyon szereti, mert így a nyakáig ér a víz és tud lubickolni.

Nyugodtan próbáld meg nem lesz semmi baja.

2008. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!