Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meleg van és ezért kevesebbet...

Meleg van és ezért kevesebbet eszik?Normális?

Figyelt kérdés
3hónapos a kisbabam,tápszeres.Mostanaban alíg akar enni ma is 4x evet osz visz max 400ml tejcsit,viszont mellete rengeteg teat megiszik,szerintetek ez a melegtől lehet?
2021. júl. 27. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
könnyen lehet, melegben az én kisfiam is kevesebbet eszik
2021. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Mért adsz teát a tápszert is vízből csinálod, ha anyatejes lenne akkor is csak azt kapna. Ismerek olyat akinek végül már csak a teát itta, kicsi a gyomruk az is eltelíti. Táppal kínáld olyankor is ne teával, vagy csak sima vízzel.
2021. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút. A bevitt energia nagy részét a testhőmérséklet fenntartására fordítja a szervezet, így nyáron kevesebb is elég, felnőttnél is.
2021. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan teáztatni?! Teljesen felesleges. Max ha a meleg miatt gondolod, akkor is víz. A tea telíti a gyomrát, persze hogy nem akar tápszert.
2021. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok teaellenes, de most tápszerrel kínálnám tea helyett, közben max kicsi vizet adnék.
2021. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a doki azt mondta,hogy tápszer mellett nagy melegben,meg lehet kínálni vízzel,vízzel nem teával.Mert az sem jó ha szomjas és arra is tápazert iszik,mert csak hízik.Szoval adhatsz neki vizet.
2021. júl. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Igény szerint szoptatott/tápszerezett baba nem szomjas. 3 hónaposnak alapból nincs szüksége másra.

Azért nem éhes, mert teletömöd a pici gyomrát teával.

2021. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Nem pomtoztam le senkit mielot írna bárki írna.Megprobálok neki minimális teat adni vagy atérek a vízre csak az a gond hogy azt kikopi és mivel hasfájos volt azért adtam neki olyan teácskat.köszönöm mégegyszer
2021. júl. 28. 07:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kiköpi nem szomjas!Ne szoktasd rá a teára!
2021. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért ennyi baj amugy a tea hogy enIen ellenzitek?
2021. júl. 28. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!