Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy a 6 hos babam...

Normalis, hogy a 6 hos babam egyre kevesebbeket eszik?

Figyelt kérdés
oke, nem arra gondoltam h a vegen egyaltalan nem ker majd enni:) szoval eddig 210milit evett, de par napja nem keri az osszeset, 10-20 miliket meghagy. en azthittem, h ahogy nol a baba egyre tobbet ker enni. Vacsira is 240-et evett eddig, most abbol olyan 200korul ker enni. meghagyja. ez a fogzasnak koszonheto(bar nem nyugos nappal egyaltalan), vagy normalisnak tekintheto, vagy ilyenje van? mostmar eleg lesz neki a 180 mili? kb 1,5honapja evett ennyit. 1,5 honapja taplalok hozza.
2013. febr. 15. 08:40
 1/2 anonim válasza:
szerintem teljesen normális. nincs megfázva? én betudnám a fogzásnak. lehet, hogy fáj evés közben az ínye, stb.
2013. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet, en is ketsegbe voltam esve, hogy miert nem eszik, es el fog apadni a tejem. Most 7 es fel honapos es reggeli 230-260 helyett majdnem 100-al kevesebbet eszik. Nem tudok mit csinalni. De azt mondjak, hogy most mar nem nonek olyan utemben, mint az elso honapokban es ezert is lehet.
2013. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!