Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos gyermekednek mit...

10 hónapos gyermekednek mit szoktál főzni?

Figyelt kérdés
Csak ötleteket szeretnék gyűjteni.
2021. júl. 28. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit mi ettünk, abból merítettem ki neki és pépesítettem össze. paradicsommártás, spenót főtt tojással, zöldséglevesek, krumplifőzelék hússal, stb.

Különlegesebb receptek az Anya kérek még! c. könyvben és a manómenü oldalon vannak kornak megfelelően, azokat még tudom ajánlani.

2021. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem finnyás. 10 hónaposan szerette a tojást jól átsütve, rakott brokkolit, sajtokat, bármelyik gyümölcsöt, rakott zöldbabot, rizst, néha megette a főtt répát a levesből, meg a kenyeret is szereti, de csak vajasan.


Ezeken kívül ha pürét csináltam azt utálta de boltival elvolt, pl marhás meg csirkés zöldséges pürék, pürésített bolognai, gondolom ezeket te is megtudod csinálni ha nem boltiznál.

2021. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hósan már szó szerint azt ette amit mi. Nem püresítettem, 6hós korától nem eszi meg a pürét, hanem daraboltam.

És egyedül ette. Kipakoltam elé az etetőszékbe és ette kézzel

2021. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!