Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11,5 hónapos kisfiam nem...

11,5 hónapos kisfiam nem nagyon akarja már meginni a tápszert! Hogyan kezdjem el bevezetni a tehéntejet? Ihat házit is? Mert az mindig van itthon.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha a tápszert nem fogadja el, a tejet sem fogja. Próbáltad már az ízesített tápszert?

A házi tejről csak annyit, hogy most beszéltem erről a dokinkkal, mert lassan vezetem be a tejet a kisfiamnál, és azt mondta hogy csak akkor adható neki házi tej, ha a bolti tejtől nincs semmi tünet, kb fél év múlva.

Bár én nem is akarok házitejet adni neki, én sem innám meg.

Na de ez az én véleményem.

2010. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont ennyi idős mint a tiéd. Nemrég kezdtem neki bolti 2,8-as tejből darát csinálni. Először felesbe higítottam. 1-2 hét múlva házi tejjel csináltam már neki. A napokban adtam neki már tejet is (házit), pici vízzel higítva. Nem láttam nála semmi gondot. Nekünk a házidoki azt mondta, hogy inkább házi tejet adjunk a gyereknek.
2010. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 ös tejjel kezd. Meg világos kakaot probáld meg.
2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, erről is teljesen megoszlanak a vélemények a dokik szerint is. 3,5% tejet ajánlott nekem a doki. Na itt is legyen okos az ember.
2010. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi dokink szerint házitejet ne, mert abba több lehet a baci a bociból. Elvileg 2,8as v. 3,5-ös bolti tejjel kellene kezdeni. Én kakaót nem adnék a helyedben, nagyon allergén, 2 éves kor alatt nem ajánlott!
2010. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!