Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most szeretném megvenni...

Ha most szeretném megvenni télre a kiscsizmát, mennyivel nagyobbat vegyek mint a lába?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, de ennyi infóból ezt nem lehet megmondani.
2010. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pl.most 13 cm-es akkor hány cm-st vegyek?
2010. aug. 28. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Mert mondjuk egy egy hónapos sokkal gyorsabban nő, mint egy egy éves. :)


Bocs a sok kérdésért, de szerintem ezt így nem lehet megmondani. Én nem venném meg előre, nem lehet pontosan tudni, hogy mennyit fog nőni a lába.

2010. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 éves lesz télen,és általában elöbb megveszem a dolgokat,ne egyszerre kelljen mindent.
2010. aug. 28. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Lányomnak tavasszal volt 13 cm-es a talpa 1 évesen, de 2 hónapot hordta az első cipőjét ami 20-as volt. Utánna nyáron egyből 2 méretet nőtt a lába, 14 cm-es lett a talpa, 22-es cipőt vettem hordta 3 hónapot, most 1,5 éves, 14,5 cm a talpa, 23-as cipő kell az őszre, de téliből vagy 23-as vagy lehet már 24-e kell majd.

Hiába mondjuk neked vegyél 23-as t, lehet hogy nagy, de lehet hogy kicsi kesz mire jön a tél! nem tudja senki milyen ütemben nő a lába, + még a vastag zokninak is brle kell férnie! Nem szabad hogy lötyögjön rajta mert akkor kijár majd belőle a lába, stb.Inkább rakd félre a pénzt, s megveszed ha kell!

2010. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Már multkor is kérdezted ezt...nem tudnál valami kiszámithatóbb dolgot megvenni előre,mondjuk kabát,sapka,szánkó,bármi?Tényleg nehéz ezt igy megmondani,més ha véletlenül mellétrafálsz,ami könnyen előfordulhat,mert nálunk is volt hogy 2 hónapig semmit nem nőtt a lába,aztán meg 2 hónap alatt 2 számot is.Ha a pénz miatt akarod hamarabb megvenni,szerintem ne tedd,mert esetleg majd nézheted a kinőtt kiscsizmát,vagy lehet csak tavaszra nől bele...Bocs hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2010. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is már vettem elég sok mindent előre a kisfiamnak, már van egy csomó téli cucca is, de cipőt, csizmát nem merek neki venni, majd csak ha itt lesz az ideje. Szerintem ezt nem lehet így kiszámítani, hogy akkor mekkora lába lesz. Nagyon mérges lennék magamra, ha olyat vennék amit végül nem tudna hordani, mert túl kicsi vagy túl nagy lett.
2010. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
soha nem kérdeztem még ilyet:-),azért köszi mindenkinek...
2010. aug. 28. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi:-)pár napja volt egy ugyanilyenilyen kérdés,ott is azt irták hogy 13 cm a gyerek lába.
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, bocs! A gyerekek minden életkorban másképp fejlődnek, plusz minden baba is másképp fejlődik, plusz olyan is van, mint pl. a lányom, aki másfél éves, és most nyáron 2-3 hónap alatt sokat nőtt hirtelen, pedig előtte mindig csak nagyon piciket nőtt az előző méréshez képest. Szóval várj vele szerintem.
2010. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!