Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseréltek utcán pelust akkor...

Cseréltek utcán pelust akkor is ha csak pisis, vagy csak kaki esetén?

Figyelt kérdés
Tehát érdemes nekiállni azért pelust cserélni pl. játszótéren, parkban, vagy egyéb nyilvános helyen, ha csak pisi van? Mit gondoltok? Nyilván ha kaki azt azonnal kell mert kicsípheti, viszont ha csak pisis a pelus azt is kicserélitek utcán, vagy azzal megvárjátok míg hazaértek? Mi miatt cseréltetek eddig utcán pelust?

2021. júl. 30. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Nincs olyan.
2021. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagyon tele van. Azt azért érezni, meg tapasztalatból rájössz, meddig bírja átázás nélkül. De egy játszóterezés előtt értelemszerűen ad az ember tisztát, annak ki kell bírnia hazáig, szóval nem emlékszem ilyen esetre.
2021. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem, az autóig kakisan is kibírták. Egyetlen egyszer pucérkodtunk a nagylányommal, éppen szobatisztult és sehol sem találtunk wc-t a Dunaparton, jobb híján adtam rá egy pelust gyorsan. A kicsikkel ilyen sem volt.
2021. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

8 hónapos kora óta viszem játszótérre. Indulás előtt tiszta pelus.

Mondjuk én az elejétől tudtam, hogy kb. mikor lesz kaki.

Egyetlen egyszer kellett cserélni, de azt is autóban tettem.

Amúgy, szerintem nincs olyan, aki egyetlen pisi után pelust cserél...

2021. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%
Én a pisist is kicseréltem. Nem vállaltam volna gyereket, ha pelenkára sem telik, azon akarnék spórolni.
2021. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a gyerek szinte folyamatosan pisil, egy kis vízgyár, óránként kellene cserélni, mert egy kicsit becsurrantott.


Én inkább időhöz kötöm, plusz ugye a kakisat mindig kicserélem. Annyi, hogy az én fiam SOHA nem kakál máshol csak otthon.

Mindig tiszta van rajta, ha lefekszik, szundizik, kimegyünk, nagyon teli van, ez kb 3 óránként van.


Sosincs kicsípve semmije, és nincs pisiszaga sem. Én csak egy kis pisi miatt nem szakítom félbe a játékot, semmi baja nem lesz. Nem ázik benne, ezek a pelenkák már befelé se eresztenek semmit szinte.

2021. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Egész napos program, nyaralás alatt igen. Pl: strandon, állatkertben padon (mert a pelenkázó túl szűk volt)

Átlag hétköznapon soha.

2021. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pisi esetén várok a rejtett helyekig (játszótér sarka vagy bármi ha sokan vannak) vagy pelenkázó mosdóig, de csak ha sok van már.

Kaki esetén is erre törekszem, de ha tudom hogy az elkövetkező 1 órán át nincs ilyenre lehetőség - ami nem létezik - akkor igen, ott ahol vagyok. De ilyen sose történt mert mindig van lehetőség privát módon megoldani ezt, még akkor is ha egy erdőben vagyunk.

2021. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tele van pisivel akkor lecserélem, de ez inkább ilyen egész napos progiknal jött eddig csak képben. Pl allatkertezes közben. És snassz játszótéren még eddig egyszer sem voltunk addig, hogy tele tegye a pelut. Valamiért az én lányom kakilni se kakil csak otthon, de ha bekakilna a játszón, én lecserelnem. Nem hagynám a kaksiban egy kicsit sem.



Hja és ötös hülyegyerek, menjél szépen aludni.

2021. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itthonról elindulva simán a játszón kakisat cseréltem màr.


De volt, amikor egész napra mentünk, akkor pisiset is.. fiamnak 2-3 h után átázik...

2021. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!