Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseréltek utcán pelust akkor...

Cseréltek utcán pelust akkor is ha csak pisis, vagy csak kaki esetén?

Figyelt kérdés
Tehát érdemes nekiállni azért pelust cserélni pl. játszótéren, parkban, vagy egyéb nyilvános helyen, ha csak pisi van? Mit gondoltok? Nyilván ha kaki azt azonnal kell mert kicsípheti, viszont ha csak pisis a pelus azt is kicserélitek utcán, vagy azzal megvárjátok míg hazaértek? Mi miatt cseréltetek eddig utcán pelust?

2021. júl. 30. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Cserélek mert van, hogy alig van benne délutáni ébredés után, de egyszer csak fullon lesz, állva gyorsan ki is kapom alóla, és dobom alá a másikat.
2021. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak a strandon, Balaton parton volt nyilvános pelenka csere, ott nem mentem el a pelenkázóig, a pokrócunkon megoldottam, ott adtam rá minden alkalommal úszó pelenkát is. Egy erdei kiránduláson is biztos helyben cserélném, vagy az autóban ha közel van. Szerencsére már sok helyen van pelenkázó, meg lehet oldani hogy benmenjünk valahová. A szokásos játszótér 5 perc babakocsival, onnan simán hazatoltam ha úgy alakult, soha nem csípte ki a fenekét. A másik játszótér ahová többször járunk, az 20 perc, de ott van pelenkázó.
2021. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

Nyilvánosan soha nem cseréltem. Ha kellett cserélni, akkor elmentem az autóig és ott megoldottam.

Egész napos pl.:állatkertes programnál igénybe vettem a pelenkázót.

Strandolásnál vittünk pici sátrat és ott cseréltem.

2021. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is kerestem a pelenkázó helyeket. Ha semmi nincs a környéken, akkor elvonulok valami kevésbé nyilvános helyre. Ha autóval vagyunk, akkor az autóban. De volt, hogy túráztunk. Ott az erdőben cseréltem. Ha meg tudom oldani másképp, akkor nem cserélem nyilvánosan.
2021. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!