Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hetes kisbabám legalább...

A 3 hetes kisbabám legalább egy órát sír kaki előtt és nagyon hangosan rotyogósan kakil. Más baba is van igy?

Figyelt kérdés

Anyatejef kap csak

Ezen kivul minden eveshez espumisant,

Bonnisant napi 3x

Protectis cseppet

Colief laktaz enzimet

Komenymag + kamilla + anizs kivonattu cseppet


Semmi sem segit a hasfajasan es a rotyogos kakin, ami minden nap kinozza.

Valakinek otlet vagy tapasztalat?


2021. júl. 21. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom szerencsétlen gyerek, 3 hetes és már ennyi szarral tömöd.
2021. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem egyszerre “tömöm” espumisant kap minden eveshez - ezt leirtam.

Az alabbi cseppekbol meg probaltam tarsitani egy egy eveshez, de egyik sem hasznal, magyon gorcsos es nagyon fajtatja a kis pocakjat

ezert irtam a kerdest.

2021. júl. 21. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a saját étrendedben. Próbálj meg nem puffasztó ételeket enni, és a laktáz cseppek mellett is kerüld a tejalapú élelmiszereket, lehet nem a laktózzal, hanem a tejfehérjével van gondja. Vizet igyál, ne bubis dolgokat, kerüld a koffeint. Vehetsz a kádba Angelcare babatartót, ha még nincs, nálunk a meleg vizes lögybölés is sokat segített neki. Hason altasd, ez a legfontosabb, nagyon jót tesz a pocakjával. Ezt a sok hülye cseppet meg elhagynám, max a BioGaia maradjon.
2021. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A colief 2 éves kortól ajánlott és bizonyítottan nem használ plusz jóból is megárt a sok, doki tudja mikkel tömöd? Lehet ez így együtt csak súlyosbítja a dolgot.
2021. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet, en nem eszek semmilyen tejtermeket:( csak mentes vizet iszok es almakompotot, minden puffaszto etelt kerulok:( remelem nincs baja, hogy ilyen gorcsos:(
2021. júl. 21. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozni tornáztatni kellene. Egyébként hogy ennyi szarral tömöd ugyanúgy árt neki. Ez a sok gyógyszer 3 hetesnek...
2021. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Már bocsi hogy ilyet írok, de ennyi sz*r cseppet ne adj neki. Még nagyon picike az ilyen dolgokhoz. Tönkre teszed a teljes emésztését. Inkább tornáztasd és a saját táplálkozásodra figyelj oda.
2021. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se adj neki semmit. Ennyi mindentől is fájhat a pocija.

Mikor az enyém kicsi volt, tornáztattam, nagyon óvatosan masszíroztam a pociját és persze sokat volt ölben. Attól valamennyire megnyugodott. Végső esetben szélcső.

Idővel kinövi...még nagyon fejletlen az emésztőrendszere.

2021. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pròbàld meg kerülni a tejes èteleket. Hatha az segìt. Ès ne adj neki cseppeket.
2021. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az espumizantól rosszabb lett


Viszont bàrmit adsz 4-5 nap kell, hoy kiderüljön hat-e.


Nálunk a colief vált be és a szoptatás közbeni büfiztetés.

Szoptatáspóz vàltása ( nyugágypózra).


Egyébként az idő.


Kitartás!

2021. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!