Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt ma a hangulata...

Milyen volt ma a hangulata babátoknak? 1,5 éves kisfiam szinte egész nap hisztizett, nyüszizett. Bár ha esős idő van, akkor mindég ilyen. Teljesen mindegy volt hogy mit csinálok vele. Most meg elaludt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 15 hónapos a kislányom de nagyon jó kedve van ma, hozzá kell tennem ő a meleget nem bírja ilyen hidegben jobban elvan!
2010. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is elég nyügös ma,nem tudom mi lehet a baja,bár Ő még csak 4 hónapos.
2010. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Nekünk is nehéz napunk volt ma :( 8 hónapos kislányom úgy tűnik beteg lesz (hortyog szegénykém), de ez nemhogy leverné, inkább felpörgette. Fél hétkor már nem bírtam tovább, megfürdettem, megetettem és hétkor ment csicsikálni :)
2010. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne is mondd 5 hetes kislányommal együtt sirtunk egész nap!!
2010. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!