Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is csinált ilyet? Lelkiism...

Más is csinált ilyet? Lelkiismeret furdalásom van. Kisfiam iszonyúan hisztizett (13 hónapos).

Figyelt kérdés
Nem hagyta magát pelenkázni, én pedig rávágtam a meztelen fenekére, meg "ledobtam az ágyra". Nagyon rosszul érzem magam miatta, cicizett és elaludt. Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok rossz anya, de nagyon kiakadtam.
2010. márc. 20. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hát sztem rosszul tetted! a ledobás alatt mit értesz?
2010. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kicsit erősebben tettem le a franciaágyra.
2010. márc. 20. 17:03
 3/21 anonim válasza:
Az első vok. Igaz én még semmit nem tok erről mert 17 vok de én nem tettem volna! Biztos igedes voltál meg minden de én inkább betettem volna az ágyába és kimegyek a szobából és ott dühöngöm ki magam. És verés ellenes vok, a szüleim soha nem ütöttek meg és mégis normális vok!
2010. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Emberből vagy, érzelmeid vannak, nem vagy gép. (Előzőnek: nyilván nem földhöz vágta, hogy a csontja törjön.) A gyereknek is meg kell tanulnia, hogy alkalmazkodnia kell hozzád, vannak határok, és csak 98 %-ban ő a világ közepe, a maradék két % a családjáé. Ha nem fogod rendszeresen verni, akkor egy ilyen indulatkitörés még belefér.
2010. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hű, bocs, de ilyet én nem tennék... Biztos ki voltál, de próbáld meg valahogy inkább elvonni a figyelmét, énekelj, vedd le kicsit a pelenkázóról, vagy bármi, amitől Te is megnyugszol. Ki fogja heverni, de máskor sem fog nyugodtabban viselkedni, ha rajtad azt érzi, hogy ideges vagy.
2010. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De hogy verem rendszeresen, de amikor már 30 perce ordít, és nem tudom bepelusozni, bepörögtem kissé.
2010. márc. 20. 17:07
 7/21 anonim válasza:
Csak annyak a gyereknek is lelke van, és most nem egy hisztis tizenévesről van szó hanem egy babáról! Attól nem lesz jobb ha agresszív!(még mindig az 1.)
2010. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17.07-es. Szerintem ne hagyd 30 percig, mert az alatt érthető, hogy Te is kiborulsz. Én próbálok ilyenkor lehalkulni, adni neki valamit, amivel elvan, de ő elég nyugodt baba, úgyhogy a hosszú hisztiben nincs tapasztalatom. Emberből vagy, elfáradhatsz, de ilyenkor inkább legyints, hogy ok, akkor nem lesz rendesen bepelusozva, minthogy mindkettőtök részéről sírás legyen a vége...
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát mondjuk én nem húztam volna 30 percig. de egyébként érthető, hogy ráhúztál a popsijára, ettől nem lesz lelkibeteg :) max. meglepődik 1 kicsit, akkor legalább tudod pelenkázni :)
2010. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Te is emberből vagy, nyugi nem lesz semmi baja a gyereknek. Valaki írta, hogy énekelj inkább neki. Aki ezt írta, az idegességben elkezd énekelni??!
2010. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!