Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abba hagyta a gagyogást?!

Abba hagyta a gagyogást?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kislányom 11,5 hós ès 2 hete alig gagyog. Eddig mondta hogy tete,dádá, baba,mama,papa.Most csak a babát mondja meg hümmög mutogat mindenre, morog. Jön a foga is közben de elvileg az nem okoz ilyet. Szerintetek mi lehet a gond? Aggodjak? Mászik, feláll, ès lèpked bútorok mellett.A hallása jó mert hallgat a nevère, ha mondom hogy adja ide a labdát megkeresi ès hozza nekem.

2021. aug. 5. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert most a mozgásfejlődésre koncentrál. Hamarosan elindul a két lábán, utána visszajön a beszédfejlődés is.
2021. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ugyanez. Ne aggódj, mást gyakorol most.
2021. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell emiatt aggódnod. :) Nagymozgások előtt nálunk is mindig volt egy kis csend. Most 21 hós és be nem áll a szája.
2021. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem utana hogy alakultak a dolgok nalatok? Kisfiam is elkezdte ezt a hummoges v morgas szeru valamit, zart szajjal, hat kivagyok kicsit tole, m semmi cuki babababa vagy mammama, hat remelem nincs semmi baj, remelem ti is jol vagytok. Koszonom, ha irsz
2023. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!