Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz ebböl kuszas?

Mikor lesz ebböl kuszas?

Figyelt kérdés
Kislanyom 7 es fel honapos lassan. Forog minden iranyba, körbe körbe kuszik amiröl azt olvastam nem igazi kuszas, oldalazva halad elöre, oldalra fordulva egyik labaval löki magat elöre, illetve a labait neha meg emeli is ki tolja a feneket aztan maga ala akarja huzni de hatra fele haladas lesz a vege. Butorokat szereti meg is fogja öket de nem huzza meg felfele magat
2021. aug. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az se baj ha kimarad a kúszás. Lehet ő egyből mászni fog majd. Az én fiam például 6 hónapos és imádkozó kéztartásban karból húzza magát előre, semmi más. A testvére is ezt csinálta, pár hétre rá mászott, szabályosan. Lehet a kisebbik is ugyanígy lesz és a tied is.
2021. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kúszás már lehet hogy nem is igazán lesz.Ha egy kicsit erősödik még szerintem maximum 8 hónapos korára inkább mászni kezd.
2021. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik baba a mászást is kihagyja és feláll helyette.
2021. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi valaszokat
2021. aug. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!