Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel motiválja a babát...

Ki mivel motiválja a babát kúszásra?

Figyelt kérdés
Hiába próbálkozunk csak akkor kúszikha kedve van, nek mondig hajlandó elmenni a játékért amit direkt közel rakok, de azert mozduljon meg érte, hogy gyakoroljon. Képes ledermedni és hiszti rohamot kapni. Ilyenkor hogy kellene ravezetni arra, hogy a mozgassal tobb mindent eler? Ki hogy oldja meg?

2021. júl. 14. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam semmit így direktben.

Letettem a gyerekeket a habtapira

Hagytam 1-2 játékot

Èn meg csinàltam a dolgom, amikor nem játszottunk.

A nagy kiváncsi lett mit csinálok, épp fogat mostam amikor idakúszott.

A kicsit meg hajtotta a nagy..

Meg a “kaja”

4,5 hónaposan rámozdult a picknikpléden a lángosra..

2021. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltettem, kúszott, amikor akart
2021. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőltettem egyiket sem, hagytam őket a saját ütemükben fejlődni. A nagy nem is vitte túlzásba, 6 nap után mászásra váltott.
2021. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád?
2021. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel 🤦‍♀️

Ha akar majd úgyis kúszik, kár eröltetni.

Fiam pl egyáltalán nem kúszott

2021. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tud kuszni,probalja a maszast dr ha elloki a jatekot nem megy erte csak hisztizik es neki mindig az kell ami messze van :( kb 3 percet nincs el nelkulem emiatt
2021. júl. 14. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
És akkor mi van, ha hisztizik? Nekem szívbeteg az egyik gyerekem, kifejezetten figyelni kellett a pulzusára és a legminimálisabb sírást sem hagyni, nehogy túlságosan belelovalja magát, de az ilyeneket még nàla is hagytam. Meg kell tanulnia, hogy tegyen a céljaiért és ne csak várja a sült galambot. Nyugodtan hagyd őt nyekeregni kicsit, ha csak ilyenről van szó, ez nem sírni hagyás.
2021. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem sima nyekergés, addig sír és köhög amíg oda nem adok valamit ha nem teszem leizzad es rakvoros lesz ... es a szivem szalad meg. egy hete hagyom tobbet "nyoszorogni" de a vege ugyan az :(
2021. júl. 14. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az tényleg lényeges infó lenne, hogy mennyi idős a baba, mert nem mindegy, lehet nem is kéne kúsznia még. Vagy lehet nem is fog. A fiam pl. rögtön mászott, 5 hónaposan nekiállt kutyázni, fél évesen stabilan, villámgyorsan mászott. De neki amúgy is gyors volt a mozgásfejlődése, ülni és állni is tudott 6 hónaposan. A lányom már inkább "tankönyvi" baba, ő fél évesen kezdett kúszni. Nem különösebben motiváltam, de sokat volt hason, játszószőnyegen, köré lepakolva játékok. Aztán egyszer csak rájött, hogy hogy juthatna közelebb.
2021. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!