Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 napja fordult át...

Kisfiam 5 napja fordult át hátról hasra. Bal oldalára fordulva. Azóta is így csinálja napi úgy 10x minimum. Innentől kb. mennyi idő mire jobbra is megtanulja indítani a forgást? Anyósom már az őrületbe kerget, hogy nem jó, hogy csak balra fordul.

Figyelt kérdés
Hasról hátra még nem sikerült neki. De anyósomnak valamiért sose jó a kisfiam. Szerinte le van maradva, kúsznia kellene...kiborít...szóval: mikorra várható reálisan hogy balról jobbról is átforog esetleg gurul vagy kúszni kezd? Most 5 hónapos és lassan 2 hetes. Nem tudom számít-e, de 8 kiló és 70 cm.

2021. márc. 2. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz anyósoddal. Szeretik a kéretlen hülyeségeket osztani. Nem értem miért nem annak örül, hogy egyáltalán átfordul az egyik oldalra. Aztán a végén csodálkozik majd, hogy semmit sem osztasz meg vele.
2021. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezt mondtam tegnap a férjemnek...de holnap megint jön hozzánk...
2021. márc. 2. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh majd kúszik.

Sajnos mi dévényre járunk mert nem akar forogni. Nekem is 70 cm és 10,5 kg. Feszes a nyakizma és a hátán az izom. Egyébként 6 hónapos kor után kell kúsznia.

2021. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem is kúszott, mászni szerintem 7 hónaposan kezdett, okos nagylány már.
2021. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh nálunk talán 1 hónap is volt, mire balra is forogtak, nem csak jobbra. Ráér.
2021. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy van lemaradva!!Tökéletes!
2021. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne még kúsznia..ráér.

Annyit esetleg tehetsz, h.kicsit ösztönzöd a forgásra, pl.arra az oldalra raksz játékot. Illetve a gimnasztikai labda is jó. Fejleszti az egyensúlyt, az izmokat. Hasaltatni lehet pl.rajta.

2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Épp mi is benne vagyunk, 5 hónapos múlt. Előbb csak jobbra fordult, kb. 1-2 hét után fordult balra is. Teljesen rendben van. Mi is tornára járunk, picit feszes. De nem vészes. Ráér a kúszással, nekem a gyógytornasz mondta, ő meg csak ért hozzá. Előbb hátra fog elkezdeni, vagyis nekünk most igy mondta es igy is történt.

Anyos orvos? Ne foglalkozz vele.

2021. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!