Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja azt a 2 hós...

Miért csinálja azt a 2 hós babám már két napja, hogy a kezével az arcát vakarássza és az orrát és közben sír? Most volt megfázva de 10 napig rendszeresen szivtuk az orrát. Arcüreggyulladása lehet vagy mi? Látom rajta hogy valami nem stimmel.

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor holnap orvos.Nekem azt mondta az orvos ha a baba valahova kapkod,és sír, azon a tájon fáj neki valami.Amugy nem lehet hogy ki van száradva a bőre?Lehet hogy most ki nevetsz, de lehet hogy nagyon viszket neki.Kened valamive?Ha azt mondod hogy ez kizárt, akkor doki, nehogy nagyobb baj legyen és felszúrják az orrát,mert azt lelkileg nem bírod ki.
2008. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt? Nem kéne az ügyeletre be vinni?
2008. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom mégegyszer 10 napig renszeresen szívatátok neki? És orvos látta az idő közbe?Gyógyszert kapott?
2008. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vittük közben dokihoz,mert hivzuk őt telefonon és azt mondta szivjuk neki,meg nasivin cseppeket vegyunk.De már nem tortyog. Csak mindig az orrát dörszöli.legközelebb 22-én megyunk.De láza nincs.Mit tudnának vele az ügyeleten csinálni?
2008. dec. 10. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Foggalmam sincs, de én biztos be vittem volna.Lehet hogy nagyon ki van neki belül száradva a rengeteg orr szívástól,megjegyzem én amikr ekkora vol a melszívóm orr szívóját használtam csak,és az orrszívó porszívót 4 hósan kezdtülTe figyu a sterimar só oldatot ismered?Na az nagyon jó. A nasivinnel is nagyon vigyázz,ha veszel akkor nasivin sanft-ot vegyél az tartósító mentes, és nem bántja a nyálka hártyát. Én ezt azért kicsit furcsállom hogy 10 nap rendszeres orr szívatás után,és szegény gyerek fájlalja,vagy az orrát vagy az arcát,erre még mindig az a válasz hogy szívassd neki tovább.Sok váladék van még mindig neki?Szerintem meg kéne legalább telefono érdeklődnöd más dokit.
2008. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresgélek erről neked a neten de nem igazán találok.Én nem várnék akkor se 22-ig ő még nagyon pici.Ha felszúrják az orrát az nagyon fog neki fájni,minnél később viszed annál rosszabb lessz.
2008. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!