Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nincs merevedése egy 9...

Baj ha nincs merevedése egy 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Azért furcsa, mert első fiamnak szerintem már kezdetektől volt. Neki pedig még egyszer sem láttam. Jelenthet ez problémát? Pisiléskor sem hegyesedik neki soha. Mikorra kell lennie? Kicsit aggódom.
2021. aug. 9. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Megemlítheted a gyermekorvosnak legközelebb. Semmiképp sem normális dolog.
2021. aug. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert láttam pár kérdést, ahol anyuka meglepődött, hogy nagyobb babájának áll a kukija. De én pont azon lepődöm meg, hogy nem.
2021. aug. 9. 07:57
 3/12 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint ne aggódjak még. De mikor aggódjak? Vagy ez mitől lehet?
2021. aug. 9. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő NEM orvos. Orvostól kérdezd meg. Akár magán gyermekurológustól, ha a házi gyermekorvos nem ért hozzá.
2021. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magán gyerekneurológus kb. 120 km-re van, de nézek egyet mindenképp.
2021. aug. 9. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Neurológus? Urológus inkább. A neurológus az idegrendszerrel foglalkozik.
2021. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szervi gond nincs elvileg. Megnézték minden a helyén. Gond volt születésnél. A beszédfejlődése is kimerül ge,ke,bá , ezért is gondoltam neurológusra, csak az még itt a megyei kórházban is csak kritikus esetben beszélhető meg, mert magán sincs ...
2021. aug. 9. 22:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet a kis fejével van valami idegrendszerileg, mert sok furcsa dolga van. De persze ha doki urológust mondd, azt is felkeressük.
2021. aug. 9. 22:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként még áll a kérdés, hátha valaki tudja, érti, volt/van így.
2021. aug. 9. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszédfejlődés? 9 hónapos... Mit akarsz tőle :)?


Majd ha 2.5 éves korában is ennyi lesz a szókincse, akkor aggódhatsz!


Az én lányomnak 3 éves koráig csak a bababa meg a tututu volt a szókincse. Na az már baj volt. Mégis folyékonyan beszél 5.5 évesen.


Ne láss rémeket!


Mi volt a baj szülésnél? Az én lányom kék volt, mire sürgősségi császárral kivették. Mégse lett következménye.


Vidd el gyerekurológushoz.

2021. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!