Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után akinek megjött...

Szülés után akinek megjött már volt valami gond a babájánál?

Figyelt kérdés
4 hónapja szűltem és eddig még nem jött meg.1 hete vettem észre,hogy a babám nem nagyon akar enni és eléggé nyűgős és aludni sem akar,mert minden éjszak fent van minden órában.Lehet valami összefüggés vagy más probléma lehet?
2009. ápr. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 7,5 hónapos volt a kisfiam mikor megjött, és utána egyáltalán nem kellett neki cici, azóta reggel és este tápszert kap.
2009. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más. Valakinél elutasítja a szopit van akinél meg sem érzi a baba.

Nekem megjött (3. hónapban - 1 hete), de hál' isten ugyanugy szopizott a kisfiam, nem vettem észre semmi különbséget.

2009. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi összefüggés nincs a kettő között. Nekem már 6-dik héten megjött szülés után és azóta is (7 hónapja) szoptatok. Ennek ahhoz van köze, hogy a babád valószínűleg hasfájós vagy jön a foga. Érdemes lenne megnézni, hogy mit eszel, ha még szoptatsz, mert lehet, hogy abból valamire érzékeny. Nekem a paradicsomra volt az.
2009. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,hogy ahogy én is úgy ő is kicsit feszültebb előtte.Szerintem a minősége is megváltozhat,mert az addig jól bevált 3 óra hejett sűrűbben kér enni.Mellesleg azután jött meg 1x miután a kicsi 6 hetesen átaludta az éjjelt.2,5hónapos volt mikor megjött.Másodszor csak pár napot "késett",de mióta (hozzátáplálok)újra kel éjjel 3x enni,azóta több mint 3 hetet késett.
2009. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 3 hós a kislányom és már 2 szer jött meg, a tej minimálisra csökkent, mindíg evett volna....viszont nem nagyon ízlett az sem ami volt. majd ahogy emúlt visszajött a temérdek mennyiségű tej.

Másodjára ugyanúgy lecsökkent a tej, a babóm állandóan cicin lógott, de sajna nem jött vissza a mennyiség...

Most tápszerrel próbálkozok de nem akarja elfogadni.....csak sír h éhes...szóval nálunk ez a helyzet sajana

2009. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!