Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 6 hós babámnak mit...

Majdnem 6 hós babámnak mit adhatok inni?

Figyelt kérdés

Itt már a csőrös pohárra gondolok. Milyen teát esetleg?

A pocakkal semmi gond így édesköményeset nem adnék sőt kamillát sem mert az ügyebár hajt? Van valami más?


2008. dec. 10. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már 5 hónapos kora óta napközben pohárból itatom, de csak felforralt és lehűtött vizet kap.
2008. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vizet( baba víz, vagy szentkirályi szénsavmentes), esetleg hígított 100% ( kubu, babagyömölcslé) gyümölcslevet. S inkább tanítsd meg kicsi pohárból, normál pohárból inni. Hihetetlen milyen ügyesek.

Diet.

2008. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is forralt vízet adok neki,hol pohárból,azt nagyon szereti.De ha megyünk valahova viszem az üvegét és abból iszik.Gyümi levekről,és a teáról le szoktattam,mert nem volt hajlandó enni,csak a levek kelletek neki,és 30dkg hízott. Azóta 50-60dkg-ot hízik,és a víz oltja a szomját
2008. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni a boltban külön babának való gyümölcsleveket. De ne sűrűn add neki mert hozzászokik. Inkább vízzel kínáld.
2008. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt teárol volt szó.Én a pickwick gyerekteát adom neki,persze csak addig hagyom a filtert benne,hogy egy kis szine legyen.Nem tartalmaz koffeint.
2008. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem,ha teát szeretnél adni akkor a Milupa teák megfelelőek!többféle ízesítésü van,ugyhogy amelyik épp a korához való lehet neki adni!De a Hipp-es teák se rosszak,csak azoknak mintha egy kis gyógyszer szaguk lenne,de lehet hogy csak én érzem bennük...Én mindenesetre Milupát adok a fiamnak,de csak picit szórok a vizébe,épphogy egy kis íze legyen,mert nekem nem akart vizet inni,így muszály volt elkezdenem a teát!remélem segítettem,üdv Eldi
2008. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Jó babázást nektek is.
2008. dec. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!