Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A következő nevekben gondolkod...

A következő nevekben gondolkodunk: Genovéva, Melánia, Titanilla, Angelika, Zelma. Melyik névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Januárban születik a lányunk. Szeretnénk ha a névnapja is akörül lenne. Mindenképp valami ritkább névben gondolkodunk. Ezeket találtuk. Melyik névről mi a véleményetek? Ismertek valakit ilyen névvel?

2021. aug. 14. 09:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindegyik szép név, de temélem, nem egyben akarjátok majd ünnepelni neki a karácsony-szülinap-névnapot...
2021. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
73%
Mindegyik borzalmas. Ne dátum szerint válasszatok nevét.
2021. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
53%
Genovéva és a Zelma vállalható, a többi nekem nem tetszik.
2021. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
74%

Titanilla név tetszik. Többeket is ismerek ilyen névvel, mindegyikük sikeres, kedves, szép nő! :)

Többi név nem tetszik és nem is imerek senkit a környezetemben ezzel a névvel.

2021. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%

Más országokban nem is ismerik a névnap fogalmát. Nem kell megünnepelni, ha nem akarják.

Emília, Emese ha már ragaszkodunk az idővallumhoz.

Én itt ilyen kérdést nem tennék fel, ezzel van tele az oldal, nem érdekelne ismeretlen emberek véleménye.

2021. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
24%
Genovéva ismerősöm van, Melánia nincsen csak Melani, Titanillát is ismerek, Angelika egy lengyel ismerősöm. Zelma nincsen és az nem is tetszik. Nekem nagyon nagymamás. A Titanillát sem adnám de egyébként nincs bajom vele csak nekem nem tetszik. A többi vállalható. Ezekből leginkább a Melani amit adnék is
2021. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
74%

Nálam így jönnek sorba:

Angelika

Genovéva

Zelma

Melánia

Titanilla


Egyik sem tetszik kifejezetten, a Titanilla már a szörnyűséges kategóriát súrolja, de nektek kell szeretni a hangzását, esetleg a jelentését.

2021. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Az Angelika és a Melánia tetszik. Mindkettő névvel ismerek embereket.
2021. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
90%

Egyik sem tetszik különösebben, ne haragudj. Néhányra tudok mondani hasonlót, ami tetszik.


Genovéva - Georgina

Titanilla - Tatjána

Angelika - Angéla

2021. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik a Zelma. Valami egyszerűbb, hétköznapi vezetéknévvel. ☺️
2021. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!