Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két szép embernek lehet...

Két szép embernek lehet csúnya babája? MIÉRT?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Nagyszülők
Nem lehet csúnya
Dédnagyszülők
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Milyen az a csúnya baba? Nincs csúnya baba,mindenkinek a sajátja a legszebb.Normális esetben..
2021. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Genetika, nem 1/1 a szüleink tulajdonságait örököljük, sőt van aki semmiben sem hasonlít a szüleire.
2021. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Igenis van csúnya baba meg csúnya gyerek, és igenis lehet két “szép” (ízlés kérdése nyilván) embernek is “ronda” gyereke, elég csak megnézni Kulcsár Edinát meg a feleségét, hogy milyen ronda gyerekeik vannak, pedig egyikük sem a bányarém kategória, a gyerekeik viszont, háát, sajnálom szegényeket. Hogy miért? Mert a genetika egy elég random dolog és nem kívánságműsor.
2021. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikázott orr?
2021. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Sőt olyan is van, aki babaként csúnya, aztán szép felnőtt lesz belőle. Meg fordítva.
2021. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek más a szép és a csúnya.
2021. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Majd meg szépül :) olYat már láttam elég sokat hogy szép lany mutatta a baba kiskori képeket .. és csúnya a volt. Le voltam döbbenve.
2021. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet úgy örökli meg tőletek a dolgokat, hogy nem lesz szép arányos.

Lehet, hogy az apukán szépen mutat az álla, de a lány gyereken már túl férfias. Vagy apuka fejformájához nem illik a te szemed formája...

2021. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerős,nagyon rég ismerem,apukáink együtt dolgoznak

Nagyon helyes fiú volt mindig,és most is igen jóképű férfi

Felesége is 10/10,az a természetes szépség,rikítóan kék szem,napbarnított bőr,vonzó hölgy,tényleg mind a ketten jól néznek ki

Most márciusban született meg a babájuk...nem tudni kire ütött,csúnyácska,nem arányos,fura az arcocskája

5 hónapos,változni fog még

Csak sokan mondják,hogy nem láttak még csúnyácska babát,én sem,csak most

A nagyapa is említette apukámnak,hogy hogy hozták igy össze a fiáék...hát mindenkit meglepett

Ez a genetika,ezen senki nem tud változtatni,az anyuka meg többször sir miatta


Mi a férjemmel nem vagyunk 10/10,van bőven szépséghibánk,átlagos nőnek mondom magam,férjem is átlagos,kicsiként pfu nagyon csúnyácska voltam,az ovis képeim...áh,letagadnám

A kislányunk meg,hát nem tudom kire ütött,mondták jó páran,hogy biztos a mi kislányunk?!nem cserélték el a kórházban?olyan arányos,olyan tökéletes,bájos


De amugy mindenkinek a saját gyermeke a legszebb,ami érthető is

De van ilyen is,szép feleség szép férj csúnyácska baba

Csúnyácska,átlagosnak mondható feleség,férj szép formás baba

2021. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!