Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két nagyon csúnya embernek...

Két nagyon csúnya embernek lehet szép gyereke?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Vagy akár fordítva: két szép embernek nagyon csúnya gyereke?
2018. máj. 16. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindkettő lehetséges, a genetika nem ilyen 1+1=2.
2018. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
A szépség, mint minden más relatív.. Mi a szépség, kinek ki-mi a szép?
2018. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Olyat láttam már, hogy 2 nagyon szép, dekoratív embernek mindkettő gyereke elég kis csúnyácska. Így gondolom lehet fordítva is.
2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Csúnyáknak még nem láttam szép gyerekét. Szegény olyan ronda lett, mint a szülei.

Viszont csúnya embereknek láttam már szép gyerekeit.

2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Mivel egyrészt felmenőktől is örököl (pl. egy félvér ismerősömnek most született fehér anyától hófehér bőrű, kék szemű, szőke gyereke), valamint nem tudni, hogy az összes felmenő mely genetikai jellemzője lesz domináns, bármilyen variáció lehetséges.


A nagyapámék 12-en voltak testvérek, minden fiú max 170 cm, kivéve egyet, aki 195 cm volt.

Vagy azt is mondhatnám példának, hogy két szögegyenes hajú szülő gyermekeként göndör hajam van - a nagymamámnak is az volt.

2018. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Neked ki a szép?

És ha nem szép a gyerek, akkor már nem is ér annyit mint egy szép gyerek?

EZ a mérce?

2018. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát mi számít szépnek és mi csúnyának? Mennyi idős gyerekekről van szó? Egy kisbaba lehet deformált a szülés miatt, de miután "helyrejött" lehet belőle a legszebb kisfiú/kislány.

Felnőtteknél meg valaki szerint a göndör haj csúnya, valakinek meg az jön be. Valakinek az jön be ha egy csaj olyan sovány hogy a csontjai is kint vannak, valakinek pedig az a csúnya. Valaki a kék szemszínt preferálja, valaki a zöldet. Valakinek az alacsonyak jönnek be, valakinek a magasak. Valakinek a kerek arcúak jönnek be, valakinek a körte forma, valakinek az ovális. Valaki szerint egy kopasz nő ronda, valaki szerint pedig nem. Valakinek a tetoválás taszító, valakinek éppen az jön be.

Ha valaki ápolt és valamennyire is ad magára, akkor a genetika mellékes, lesz olyan aki szépnek fogja találni, és lesz aki nem.

2018. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi sem vagyunk szépek, bár szerintem rondák sem. :) Ellenben kimondottan szép pofija van mindhárom gyereknek. Nagyon ügyesen csináltuk, csak az előnyös vonásokat örökölték. 😆

A szomszéd csaj átlagos, a férje kimondottan helyes. De két olyan csúnya kisgyereket még nem láttam. Pedig mindkét szülőre hasonlítanak, de valahogy pont az előnytelen vonásokat örökölték mindkettőtől.

Kolléganőm nagyon szèp, a férje is helyes pasi. A kislány picinek tünemény volt. De ahogy nő, úgy lesz egyre aránytalanabb az arca. Valószínűleg ő lesz az, aki kamasz korban rút kiskacsából hattyúvá változik. 😉

Kollégám nem épp szép ember, de erről jórészt ő tehet: elhízott, ápolatlan, csúnyák a fogai. A felesége se egy szépség. A lányuk igazi szépség.

De Mr. Bean lányára is keress rá: ő is szép.

A genetika igazi szerencsejáték, teljesen kiszámíthatatlan.

2018. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt álszenteskedni, igenis vannak csúnya gyereket, mint ahogy csúnya felnőttek is.

Sok gyereket láttam már életemben, mert gyerekkórházban dolgozom, de azért az igazán csúnyák azok ritkák.

Viszont van egy barátnőm, teljesen átlagos, de inkább szebb, a férje is teljesen helyes. Mindketten átlagos kinézetűek. Viszont mind a kettő gyerekük annyira csúnyácska, Egyszerűen nem tudnám rájuk azt mondani szép, de azt sem hogy átlagos, hanem kifejezetten csúnyák. Ehhez még hozzájön az is hogy a most három évesnek állandóan taknya nyála fegyben, ahogy eszik fordul ki az étel a szájából, tehát nem elég, hogy csúnya, de még ez is.

2018. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen.Mi rondák vagyunk a párommal, de a baba mindenki szerint szép.
2018. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!