Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a 3 hónapos babátok?

Milyen a 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Születésétől hasfájós,talán mostmár kicsivel jobb,egy hét mulva 3 hónapos.Nyügös egész nap,alig alszik nappal,lerakom a kezemből sír,ringatva alszik el de akkor is ordít és max fél órát alszik,szerencse mostmár alszik egyhuzamban éjjel 6-8órát.

Kis biztatást adjatok,hogy lesz ez jobb nemsokára.

Sehova nem lehet elvinni,sem boltba sem társaságba,nekem már hiányzik,hogy kicsit kimozduljak mert külföldön élünk és nincsennek barátaink kint,apuka éjjel dolgozik nappal alszik így nem sok segítségem van.

Nektek ha ilyen volt a babátok mikor javult a helyzet?



2021. aug. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasfájós volt a fiam. Elég durva volt. Nappal csak rajtam aludt, beruháztam egy kendőre. Éjszaka rengetegszer kelt, mondjuk most is. Mindenféle cseppet, trükköt kipróbáltunk. Egyedül a teljes tejmentes diéta vált be, az mintha segített volna.4hónapos múlt amikor először mertem tejet inni, akkor már nem fájt a hasa tőle, alapjároton nyugodtabb baba lett. Mostmár kibír egy 15-20perces babakocsis sétát is. 5hónapos múlt
2021. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahhh a mienk ordít séta közben is,nem lehet sètálni menni vele.

Bár rá jönnék miért ilyen :( nagyon nehéz így.

2021. aug. 14. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4.trimeszterről olvastál már? Nekik is hozzá kell szokni a kinti világhoz. Hidd el jobb lesz, én is azt hittem sose lesz vége a folytonos ordításnak (1es voltam)
2021. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánna olvasok,köszönöm szépen.Most én is úgy érzem :(
2021. aug. 14. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos, de napközben a mai napig rajtam alszik, este viszont a kiságyában a szobánkban. Napközben ha lerakom aludni max fél órát bír egyedül, de este hála az égnek elvan. Most fogzik szóval egy ideje ő sem alszik jól, sokat kel este cicizni. 1-2 hét és kezdjük a kóstoltatást. Babakocsiban max fél-1 órát tud aludni, de azt is úgy ha sétálunk vele, nem elég ha csak egy helyben tologatjuk. Boltba 3 hónapos koráig egyáltalán nem vittük. Főként az alap oltásokat meg akartuk várni, pláne hogy téli baba és a Covid is közrejátszott. Mostmár együtt járunk 3-an az apjával, egy fél órát kibír. Kocsiban is bebóbiskol, ha nagyon fáradt. Hasfájás nála is egy katasztrófa volt. 4 hónapos korától hagytuk abba az Espumisant, Co-lactase kid cseppet, valamint azóta merek bátrabban tejtermékeket fogyasztani. Ennyi idő kellett neki, hogy megerősödjön a kis emésztőrendszere. Napközben a játszószőnyegén max 15-20 percet tud ellenni egyedül egyszerre,de ezt is inkább jobb napjain. Nagyjából non-stop a kezemben van. (Tudom, ezért sokan megköveznek, de nekünk egyenlőre így megy, így a jó.) Ha nem akar kézben lenni akkor meg úgy is jelez, mert olyankor tol el magától és hisztizik, aztán lerakom had virgonckodjon. Várom hogy megérjen a dolgokra. Amúgy nagyon ügyes baba. Pörög-forog, már próbálkozik négykézláb kinyomni magát, tegnap meg egyszer 1-2 másodpercig keze segítségével felült. Gyakorolgat a kis vitamin bombám. Lényegében mindig mire megszokunk valamit egyből jön egy változás bármiről legyen szó. Szóval sok türelmet és alkalmazkodást tanulok tőle.
2021. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!