Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állítsam vissza a napiren...

Hogy állítsam vissza a napirendjét?

Figyelt kérdés
Három hetes a kislányom és én sem hittem de nagyon szép rendszer volt a napjában evés, alvás minimum 3, de inkább négy óra. Itt volt a nagymamám két napig és minden pisszenésnél felkapta és újra enni kért, persze nem aludt vissza, és azóta óránkét sír és éhes. Mit tegyek?
2008. dec. 10. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is szólj a mamának hogy ezt ne csinálja mert nem szabad.Majd te el intézed a dolgokat a baba körül mert te vagy az annya.Ha ezt megértette,és be is tartja,szépen szoktasd vissza úgy ahogy eddig id volt.Kicsit majd sírni fog az tutti,de nem lessz nagy ördögöség,ő még olyan pici hogy nem fog sokat ellenkezni
2008. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éhesnek nem hinném h éhes,csupán megszokta h állandoan felvették.Hozzá teszem én nem engedtem volna,de mindegy.Nálam is állandoan ölben akarta tartani az anyósom,de megmondtam neki,h nem lesz,mert ő haza megy,nekem meg itt van az kisbaba aki,megszokta h felveszik.És akkor nem tudok se főzni,se semmit csinálni.Nem tetszett neki,de nem érdekelt.Ugy csinálnám,h 2,5-3 óránként etetés,utána játsz vele had nézelődjön,és ha fáradt babakocsiban altasd el.én igy szoktam,igaz a kislányom nem hasfájos ő csa akkor nyügös ha fáradt.Ha sir altatáskor hagyd egy kicsit majd elalszik,tudom h nehéz lesz,de megéri.A kislányom is sirt az esti lefekvéskor,elöször 30 percet,másodszor 25 percet,aztán 10 percet,és most már elalszik magátol egészen hajnali 5-6 oráig,4 hetes korátol,most 9 hetes.Sok sikert!!!
2008. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Sehogy. Visszaáll magától.

Azért éhes, mert háromhetesen fejlődési ugrása van, és több tejre van szüksége. Kb. 1-2 nap alatt max. egy hét alatt beáll a szükséges mennyiség.

Abban semmi meglepő nincs, hogy egy gyerek ölben akar lenni, ha ott érzi magát biztonságban.

Persze, ki is bőgetheted, aztán kínlódhatsz vele hónapokig, mert állandóan sír.

2008. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!