Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ennyire nem szeret a 3...

Vajon ennyire nem szeret a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A babám 1 hét múlva lesz 3 hónapos. 1 hete nem tudom elaltatni nappal, csak sír, pedig nagyon álmos, dörzsöli a szemeit,ordít.

Általában evés után még 5 percet elvan, elvagyunk, majd rám néz és sír, ha felveszem azért, ha leteszem azért, ha énekelek neki azért, mindegy mit csinálok, ordít. Aztán már álmos lesz, és képtelenség elaltatni. Azt azért elmondanám, hogy eddig cumival és kis gézikével elaludt egyedül. Azelőtt olvastam neki, arra aludt el. Mással elvan. A férjem este 8 körül ér haza, reggel hattól dolgozik. Én vagyok vele egész nap. Mamával is elvan, ahogy meglát engem üvölt...

Már teljesen kivagyok, annyira tehetetlennek érzem magam.

Megjegyezném, hogy sosem , egy rossz szóval nem bántottam. Mindig kedvesen, mosolygósan beszélek vele. Higgadt vagyok ha sír. Vagyis egy ideig, aztán már sokszor én is sírok...

Nagyon régóta mosolyog tudatosan, gügyög, olyan kis örök vigyorgó volt. Mostmár alig mosolyog rám..


ennyire nem szeret? Vagy vajon mi történhetett?



2021. aug. 20. 13:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Ezen tudatossággal lehet segíteni (mint annyi minden máson is), mindenkire sor kerül. Szerintem illene, hogy a férjed hallgasson meg előbb, mert neked nincs is kihez szólnod, ő meg egész nap emberek közt van. Be is oszthatjátok: hétfő-szerda-pénteken te kezded, kedd-csütörtök-szombaton meg ő. És vegyél igénybe minden segítséget, bébiszitter, barátnő is jó, hogy el tudj menni egy kicsit otthonról.
2021. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a segítséget!

Tudom, ő meghallgat de nem tudjuk megbeszélni.

Egyébként kipróbáltam a leteszem-alszik dolgot. Működött. De nem szólóm el magam🙃

2021. aug. 20. 17:49
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

3 hónaposan van növekedési ugrás, ha anyatejes tedd minél többször mellre, hogy beálljon a keresket-kínálat.

Szó eshet a 4. trimeszterről is.

Valamint megértem én is, hogy stresszes egyedül. Párom Ausztriában dolgozik. Reggel 5-től,sokszor este 7-8 körül esik haza. Én is teljesen magamra vagyok utalva. Kimerítő, és én is csak 6 hónapja csinálom, de túlélhető! Fel a fejjel! :)

2021. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

A növekedési ugrásra én is gondoltam, talán az. Sajnos amilyen nehezen jött meg a tejem, olyan könnyen el is ment 1 hónap után...

Na, akkor neked is eleged van egyedül:))

2021. aug. 20. 18:14
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszaka 3 hónap körül pont a fiamnak is.Olyan volt,mint aki nem ismer meg.

Folyamatosan sírt,ha felvettem.

Aztán furcsáltam,hogy ugyan ez van a párommal is,mintha egy idegen jönne be az ajtón.Aztán pár nap múlva csak akkor volt baj,ha sapka volt rajta.Anyámmal egyáltalán nem volt ilyen gondja,azt mondjuk a mai napig nem tudom miért.


Nem sokkal azelőttig és a kórházban is egy sárga holdacskás köntöst viseltem,aztán ahogy jött akkor is a meleg nem hordtam tovább otthon.El is volt téve a szekrénybe.

Ahogy nem sokkal később pakolásztam a baba körül,hajtogattam elő került és úgy mosolygott és örült neki mintha egy embert látna.


Rájöttem,hogy a megszokott köntös hiánya a baj.Nem hordtam alapvetően,onnantól is csak akkor vettem fel a meleg miatt,ha altatni kellett. :D

Átment rajta ez kb 2 hét alatt.


Érdemes lenne megnézni,hogy nem-e valami hasonló a baj :)

2021. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Most, hogy mondod...

Eddig nem volt rajtam napszemüveg, amióta megszületett.

Néhány napja szüntelenül a fejemen van. Ez az egy dolog ami változott. Parfümöt nem használok épp ezért, de egy napszemüvegtől vajon ennyire másképp látna?! Vagy megint túlkomplikálom?

2021. aug. 20. 22:53
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#16 simán lehet, igen.
2021. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2021. aug. 21. 02:19
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a lakásban napszemüveg? Minek?
2021. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Mert könnyebb a hajamat azzal hátrafogni, mint egy csattal vagy bármivel. Hamarabb is van,és szeretem is ha rajtam van. Plussz sokat vagyunk sétálni és oda is használom.
2021. aug. 21. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!