Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jók a Milupa tejpépek?

Jók a Milupa tejpépek?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányomat még szoptatom. Sok mindent eszik már a tejcsin kívül, de éjszaka van hogy háromszor is felkel enni. Lefekvés előtt gondoltam adok neki valamilyen pépet. Gabonapépet pl. amit anyatejjel el lehet keverni.
2008. dec. 10. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez nem lesz hasznos válasz. Meg szeretném kérdezni, hogy te találtál-e olyan tejpépet, amit anyatejjel lehet keverni. Dm-ben végignéztem mindegyiket és azt írták, hogy csak vízzel lehet keverni. Vagy ezeket lehet tejjel is csak nincs ráírva?

Azért kérdezem, mert lassan én is szeretnék adni ilyesmit és tejjel szeretném inkább keverni.

2008. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, mi milupa pépeket ettünk, nagyon finik, jók, kisfiam onnantól aludta át éjszakákat mikor ezt vacsizta...ha nem evett még tejes dolgot a milupa Ha vaníliás gabonapépet ajánlom, fel kell iratni, de hipoallergén fini, anyatejjel keverhető.

ha már evettt tejeset akkor bármelyik ami boltban kapható

2008. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok...lehet mindet anyatejjel is keverni csak nem írják rá de amit előbb írtam arra rá is van írva, 4 hó-tól adható, gyógyszertárban kapni, receptre 940ft
2008. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milupa hipoallergén vaníliás tejpép receptre 699,- 300g
2008. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezekben ugye nincsen tápszer?
2008. dec. 10. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz majdnem a kettő az összetétele...a pépekre is rávan írva vmelyikre h tápszer....
2008. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De tápisak. Ha félórán belül nem eszi meg a lányom a pépet, teljesen folyóssá válik. Ilyenkor nem szoktam kidobni, hanem a frissen készített tápszerhez hozzáöntöm. Milupa tápszert és pépet használunk.
2008. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!