Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milupil optima AR...

Milupa Milupil optima AR tápszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a sokat bukik a baba,akkor szokták felirni.ha ezt irta a doki akkor ezt kell adni,akárki akármilyen véleményt ir itt.
2011. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig a komfortot kapta-hasfájós-de sokat bukott tőle+a hasa is jobban fájt...
2011. okt. 3. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos nagyon bukós kisfiam is ezt eszi. Semmi baja tőle, nincs hasfájás, puha és rendszeres a széklete is. Szerintem nagyon büdös, de ő szereti (végülis nem én eszem...)

A bukás nála már teljesen megszünt, de nagyon sokat segített ez a tápszer is és a Nutriton sűrítő is.

2011. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt itta.Ő is nagyon hasfájós volt,de ez a tápszer nagyon bevált.Nem bukott tőle és a hasa sem fájt.
2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dreigang ***** válasza:
5 hónapos leányunk már két hónapja kapja kimondottan bukás ellen, és abszolút bevált. Elég brutális a habja, cuclizás közben is képződik, de attól a kevéstől amit lenyel nincsen hasfájása. Mostanában emeltünk adagot, és - mivel soknak bizonyult - a felesleget bukogatta, ami - ha nagyon mozog hason - akkor jellemző csak inkább. Fontos, hogy elkészítés után (40°C-os vízben felrázzuk) egyből fel kell használni.
2013. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!