Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos már egy...

Kislányom 5 hónapos már egy hete lázas és nagyon megy a hasa a fogától. Mikor bujik ki az a fogacska már? Naponta többször kenegetem neki és az alsó két fogacskájának a helye régóta be van dagadva

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Erre azért nem árt odafigyelni, ha ilyen régóta ezek a tünetek, nem biztos hogy a foga. Szerintem menjetek el dokihoz, mert a babák sokkal hamarabb kiszáradhatnak, nehogy baj legyen!
2008. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.bizti fogától megy ennyire??Vagy mennyire megy??nekem azt momdták anno, h több kaki nem lesz fogtól csak állaga hasmenéses.

meg láz...mennyi??38ig van fogzástól max láz...hogy mikor bújnak ki, nem tudni, lehet napok, lehet hetek, nekünk 7 hónaposan bújt ki első.

2008. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is mutasd meg az orvosnak, mert a hasmenés és a láz tényleg nem biztos, hogy a fogától van. Az igaz, hogy a fogzáskor felhígul a széklet, de a láz már gyanús. A mi orvosunk azt mondta, hogy a fogzástól NEM LEHET láza, hanem a fogzás legyengíti az immunredszerét és emiatt kap el valamilyen fertőzést.

Jobbulást!

2008. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
napi háromszor van neki nagyon hig széklete,szinte folyik,mint a csapviz.Láza 38-39 között van neki
2008. dec. 10. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
SZIA Ezzel a tünetekkel okvetlenül mennyetek dokihoz,mert ez szerintem nem a fogzástol van már,39fokos láz meg föképp.
2008. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is most bújt ki a fogacska, de egyáltalán nem láza. Csak valamikor hígabb a széklete. Szerintem is vidd gyorsan orvoshoz, mielőtt vmi nagyobb baja lenne!!!
2008. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is most bújik a fog. Már érzem a hegyét. Nagyon piros volt a feneke kb 1 héttel ezelőttől, láza nem volt csak többször ébredt éjjel, hasmenése sem volt.

szerintem menj vele orvoshoz, mert ez nem normális.

2008. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!