Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 6 hósom kikészí...

Mit csináljak? 6 hósom kikészít éjszaka! Állandóan felsír, cici nélkül nem alszik vissza, vagy csak 5-10 percre. Szerintem nem kéne megetetnem, mert 70 cm,8,5 kg.

Figyelt kérdés
Leszoktassam az éjszakai evésről, és akkor végig alussza majd az éjszakát? Hogy csináljam? (Neki már ki kéne bírni, hogy nem eszik, nem? Vagy más lehet a baj?-Fogacskát nem látok...)
2010. aug. 30. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs ilyen ,hogy ki kéne bírni!!!!!!!!!! A lányom 18 hónapos és most szokott le az éjjeli 1-2-szeri evésről.
2010. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! Nincs olyan, hogy ki kéne bírni! Az én kisfiam 17 hónapos, cicin alszik, és éjjel is kér.

Jegyezd meg: amikor fogzik, sűrűbben kér anyatejet, neki az a megnyugtató. Ha nem látsz fogacskát, nem jelent semmit. Fáj az ínye, neki a legrosszabb elviselnie.

Az enyémnek két hete nyomul kifelé a 15-16. foga és ugyanez van. Légy türelmes, nagyon fáj szegénynek. És adj neki Chamomilla 15 CH homeopátiás szerből lefekvés előtt 5 bogyót vízben feloldva... kitartás kismama! :)

2010. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

CSatlakozom én is!!

A lányom 14 hós koráig kért minden éjjel cicit.Volt,hogy minden éjjel 5x 6x keltem.E`n akkor szoktattam le....#

A fiam 23 hetes,és ö 2x kel éjjelente.Neki jönek a fogacskák,látszik az ínnyén.Van,hogy 3x ébred.

Ez is elmúlik gyorsabban mint gondolnád.....

2010. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kisfiam,1-2x ébred még ő is, és cicin alszik vissza.Az én csemetém 9,5 kg volt, és 75 cm. Most 87,5 cm, és majdnem 15 kg.Majd ha többet mozog, akkor lemennek a hurkák is.
2010. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam és ő is kel éjjel.most szerintem fogzik,mert úgy ordít,mint a sakál,csak cicin nyugszik meg.ma hajnali 2-től 4-ig ment a műsor.4-kor nagy nehezen elaludt,de akkor is felsírt még 2x.
2010. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!