Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nagyon rövid ideig lehet...

Csak nagyon rövid ideig lehet lefoglalni a 11 hónapos babánk figyelmét. Ez probléma lehet?

Figyelt kérdés

Ha adunk neki valamit, az új dolgokkal is csak 2-3-4 percig tud játszani és megunja. Mindig mást akar, mindig azt akarja amit még nem tud.


Ahogy látom, más gyerekek sokkal nyugodtabbak és egy csörgővel is le lehet kötni a figyelmüket, vagy magukra lehet hagyni több időre.


A miénk születésétől kezdve ilyen mozgékony volt és érdeklődő. De azt olvastam, hogy ebben az időben kb 20 percig kellene, hogy ellegyen egy dologgal. Szerintetek ez nem gond? Más gyereke is ilyen?


2021. aug. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne ellennie 20 percig.
2021. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

😂 Mindig jót mosolygok. Az 5 éves státuszon kérdés el e van a gyerek 15-20 percig valamilyen játékkal.. Az 5 éves státuszon!


Szóval anyuka.. Langsam!

2021. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág, mellékeld már, hogy hol olvastál te ekkora kapitális ökörséget! Csak kapkodom a levegőt, hogy ilyen nincs! Egy nagycsoportos óvodásnak illik, hogy 20 perc figyelme legyen!
2021. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban létezik olyan baba amelyik egyetlen csörgővel vagy lapozóval jól elvan hosszan. De az átlag pontosan olyan mint a te gyereked. Az ismeretségi körömben már mindenhol van gyerek, néhol több is. És egyetlen egy barátnőmnek volt igazi eszik-alszik, jól elvan magában babája. Mindenki másé kis különbséggel csak rövid időre vagy akár egyáltalán nem hagyható egyedül egy játékkal.


3 éves a fiam és ha talál is valamit amihez nem kell odaülnöm akkor is lefoglal közben, hiszen kérdez, reakciót vár stb.


Szóval nyugi, tök normális a gyereked.

2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Dehogy. A 20 perc az iskolaérettségi vizsgálat része 😂
2021. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem jól emlékeztem. :D Tényleg nem 20 perc van írva, hanem 10-15 perc 6-12 hónap között:

[link]

2021. aug. 23. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kismamablog számomra nem hiteles, rengeteg butaságot olvastam már ott, amellett, hogy olvastam jó dolgokat is ott.


Ahogy írtam a korábbi válaszomban a 3 éves fiam tart most ott hogy 5-10 percig képes ugyanazt játszani, de ő már szerepjátékozik. És mint írtam ha nem is kell aktívan részt vennem, akkor is azért vár reakciót, vagy kérdez végeláthatatlanul (miért korszak).

6-12 hónapos kora között még azt sem tűrte ha kiléptem a látómezejéből.

2021. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!