Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós lányom még mindig...

15 hós lányom még mindig többször, gyakran óránként ébred minden éjszaka. Meddig tart ez még?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy a foga miatt van, de már nem vagyok benne biztos, mert minden éjszaka ezt csinálja 6 hónapos kora óta. Ha a foga jönne akkor gondolom lennének szünetek.

Csak a cumira alszik vissza, vagy arra sem. Viburcol kúp nem használ, se a homeós bogyó. Egyedül talán a nurofen szirup, de az igazi gyógyszer ezért nem is adhatom mindig.

Van még olyan akinél ilyen sokáig tartott az éjszakai ébredés?


2010. aug. 30. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, hány foga van? attól még hogy "épp nem jön", mert te nem látod, még készülődhet. vagy: mozgásfejlődés, persze ebben a korban már nem, de korábban zavarhatta az is. vagy: szeparációs szorongás....nálunk többé kevésbé mióta az első fogak kijöttek, állandóan jön fog, 7 hós kora óta, most 20 hónapos múlt. szemfogakkal küzdünk, kettő kint, kettő bent. volt pár napos, hetes szünet, rövid. azon kívül meg...régebben votl hogy egy éjjel 10-20x is ébredt. aztán 16 hós korakörül jobban aludt egy ideig, most megint rosszul- már nem kel ilyen gyakran, de olyan 3-4x biztos. egyértelműen a foga zavarja. ill. nem tudom mi miatt, megint felerősödött nála s zeparációs szorongás, nappal is nagyon anyás. én úgy tudom, 3 éves korra illik átaludni az éjjelt, 2 éves korban meg csökkennek ezek a fizikai kellemetlenságek miatti felébredések, mert addigra nagyjából kint vannak a fogak....szóval addig, kitartás. nehéz, nehéz. nekem nincs segítségem napközben, tehát mindent magam csinálok, nem tudok vele nappal aludni, este meg nem fekszem le, amikro ő, mert akkor olvasok, stb. szóval a napi alvásom 6-7 óra, de megszakításokkal. azonban összeahsonlítva a korábbi 4-5-tel, egy felüdülés. :)
2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos segíteni,tanácsot adni én sem tudok,de nálunk is ugyanez a probléma...az az érdekes,hogy nyaralni voltunk és ott remekül volt,végigaludta a z éjszakát...
2010. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg fura. Eddig még én sem tudtam megfejteni az ébredések titkát. Most hogy mondod, ha elmegyünk otthonról mintha az enyém is jobban aludna. De nem mindig.
2010. aug. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!