Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor öltöztetik egy nap a...

Hányszor öltöztetik egy nap a babátokat, ha nem lesz koszos a ruhája?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene öltöztetni, ha nem koszos?
2021. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1x, fürdés után. Ha tiszta marad, akkor abban lehet egész nap következő fürdésig.
2021. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem koszos, nem kell átöltöztetni. Bár nálunk ez ritka alkalom, valamivel mindig összegányolja magát, van, hogy 4 ruhát adok rá egy nap... főzelék, homok, nyál...
2021. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem koszos, nem öltöztetem át. Anyósom meséli mindig, hogy ő anno annyi babaruhát kapott, hogy napi 4-5x átöltöztette, mert úgy tetszettek neki a ruhák...
2021. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel kap "nappali" ruhát, este fürdés után "alvósat". Ennyi. Ha összekoszolja magát napközben, akkor átöltöztetem. Mondjuk egy pici nyálfolt vagy egy csöpp tej miatt még nem. Ráadásul utál öltözködni. Ok nélkül 4-5x már kínzás lenne neki.
2021. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ meddig baba a baba. Eleinte egy ruha/nap ha nem lett koszos, aztán kicsit később éjjelre egy kezeslábas, nappalra valami nappalra való. Most totyogós, lassan gyerek, de még mindig babás, 3 ruha forog, a pizsama, az itthoni játszós, meg a kinti játszós.
2021. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max akkor öltöztetem at ha megyunk valahova es kint hűvösebb van. De am
2021. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyelőre 1 ruha/napnál tartunk, amit fürdés után kap es ezt cserélem, ha nagyon nedves vagy pisis lett.

Csak érdekelt más hogyan csinálja, mert ismerősök babás képein olyan ruhákban vannak a babák, amelyeket nem tartok kényelmesnek így első blikkre estére,és ezért merült fel bennem, hogy akkor ők biztosan estére átöltöztetik őket.

2021. aug. 25. 12:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapos koráig úgy volt, hogy fürdés után kapott tiszta ruhát éa következő fürdésig abba volt (ha valamitől piszkos lett persze átöltöztettem. Most majdnem 10 hónapos, van külön pizsama meg napközbeni ruha.
2021. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éves lesz mindjárt a lányom, reggel kap nappali ruhát, este alvós ruhát és hálózsákot. Csak akkor öltöztetem át nappal, ha koszos lesz (egy kis folt vagy nyál nálam nem ok erre) vagy ha megyünk valahová és szebb ruhát akarok rá adni.
2021. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!