Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Problémáim vannak a sétával,...

Problémáim vannak a sétával, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos kisfiamnak eddig nem volt problémája a sétával,de pár napja nyűgös ha kiviszem.Nem akar elaludni és sirdogál.Talán az zavarja hogy nagyon be van öltöztetzve vagy fejlődési ugrás vagy az a baja hogy alig tud mozogni a merev mózesban?

Tegyem sportba?


2008. dec. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyenkor kezdődtek a problémák, ugyanis rettentően kezdte unni a fekvést. ahogy beraktam babakocsiba, elkezdett üvölteni. Kipróbáltuk a sportbabakocsit (természetesen félig fekvőre állítva a háttámlát) és bevált! Most 8,5 hónapos és imádja a sétát, azóta soha nem sír babakocsiban! próbáld ki te is szerintem.
2008. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem merném félfekvőbe tenni. CSak most, fél évesen viszem ki félfekvő helyzetbe. Eddig a hordozóban sétáltunk. Én ezért nem preferálom a mózeskosaras babakocsikat...

Amúgy lehet csak a hideg meg a ruha zavarja, nekünk is volt egy ilyen hét, mikor végigbömbölte a sétát, de már semmi baj.-)

Szerintem tarts ki egy kicsit, várj pár napot, változik -e a helyzet...

2008. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3.5 hónaposan még ne tedd fél fekvőre. Nálunk is ez volt a baj hogy nem tudott nézelődni ugyan ennyi idősen.A hordozos kocsi ténleg praktikusabb ilyenkor,én se vettem direkt mózeskosaras kocsit.5 hósan félfekvőbe imádott utazni,most 7,5 hós és imádja a sport kocsit
2008. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is babakocsiba helyezhető babahordózóba visszük sétálni, így kilát hA AKAR
2008. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az én 4,5 hónapos lányom is megutálta a sétákat, amióta be kell öltöztetni. Azóta ha már az overált adom rá elkezd ordítani és ha az autósülésbe teszem abba hagyja, ha viszem a babakocsiba még jobban rázendít. Mivel az autósülést nem tudom biztonságosan rárakni a babakocsiba, így a kezemben viszem ki levegőzni egy rövidebb sétára.

Én még nem merem félig ültetni.

Üdv

2008. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első v. vagyok megint: lehet, hogy rosszul fogalmaztam, a "félig-fekvő" alatt egy bébihordozóban felvett testhelyzetre gondoltam. Mi direkt vettünk erre a célra egy olcsó, gagyi esernyőre csukható babakocsit, mert annak az ülése olyan szögben döntött mint egy hordozóé. Egy 3,5 hónapos babát nem szabad még ültetni.
2008. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!