Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoldás? Sétával kapcsolatban...

Megoldás? Sétával kapcsolatban várom az ötleteket.

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves.Egyedül nem megy még,kapaszkodva a bútorok mentén ügyesen közlekedik.A babakocsiban maximum fél órát van el.Hiába van gyönyörű idő,nem tudok vele sokat kinn lenni,mert nyűglődik.Kézben vinni meg elég nehéz,pár perc és elfáradok.Mit csináljak?Hogyan sétáljunk,amíg nem tanul meg járni?köszi
2009. nov. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kitartás!!!! 3 hónapja fogom a kezét reggeltől estig tuti ez miatt nem jár még egyedül...... Szorgalamasan fogom a kezét és megyünk 3 lépést utána felveszem újra 3 lépés felveszem stb.. Tudom milyen fárasztó! Ha sietek valahova akkor meg biciklivel megyünk! Szeret ülni benne nincs gond hál istennek! A babakocsit már elő sem veszem!
2009. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem sétálok úgy vele,hogy fogom a kezét.Olyan természetellenes pózban tartja olyankor magát!Majd megtanul egyedül menni,nem vezetgetem.Csak így meg keveset vagyunk kinn a levegőn:(
2009. nov. 26. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 9 hónapos, egy hétig kész katasztrófa volt minden babakocsis séta, aztán mikor mentünk vásárolni az Interspárba és ott is ezt csinálta, betelt a pohár... Apa is és én is ki szoktuk venni amikor nyüglődött, ezért hozzászokott és már 10percet sem akart a kocsiban lenni. Na a vásárlós dolog után megfogadtam hogy nem veszem ki, akármi is van. Három napig hiszti volt és kiabálás mert nem tetszett neki, aztán elmaradt. Azóta ül és nézelődik a babakocsiban ha sétálni megyünk.
2009. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, kimehettek biciklizni. Beleteheted bicikliülésbe, nagyon élvezik.
2009. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg levihetnéd többször, pl. reggel, dél körül, késő délután fél-fél órára. Bár ha lépcsőznöd kel, az nem olyan mókás.
2009. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is 1 éves, ugyanez a probléma, még csak kapaszkodva tud járni, a babakocsiban max fél óra. Mi úgy szoktunk, hogy beugrunk a játszótérre, hintázunk egy kicsit, aztán továbbmegyünk. Így elvagyunk lent 1 órát is.

Kicsit várom már, hogy tudjon járkálni :)

2009. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!