Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnél altatási problémáim...

1 évesnél altatási problémáim vannak. Rosszalvó babák anyukái ti, hogy csináljátok? Mit teszek rosszul?

Figyelt kérdés
Kislányom elég lusta fajta:),még csak pár hete kezdett álldogálni a kiságyban,de azóta rettenet elaltatni. Eddig sem volt egyszerű,de nehezen elértem,hogy ringatás nélkül elaludjon. Na de mostanság áll az ágyban és üvölt, panaszkodik. Bemegyek visszafektetem,feláll ordít ... és ezt ismételgetjük,míg ki nem dől. Ma már a szívem szakadt meg,úgy sírt. Nem bírtam,bementem,felvettem és kimerültségében elaludt a kezemben. Mit csináljak,hogy újból ringatás nélkül aludjon? Már teljesen kész vagyok,10 kg angyalom.
2010. febr. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan aranyosan irsz róla:) egy göndörke csodacicát látok magam előtt:) én nem hagyom sirni, mert rossz ugy elaludni neki is szerintem. Én azt tapasztaltam, ha kikéretőzik az ágyából, nem is álmos még annyira. Ezért bizony még játszhat fél órát. Akkor már sírás nélkül le lehet tenni. Setáltok eleget? Délután is vidd levegőre egy kicsit, jobban alszanak tőle. Jól tele a poci?tápit vacsizik? Adsz neki jóéjt tápit , ilyesmit? Hátha a tele poci jobban altat:) szerintem Te sem vagy az a fajta anyu, aki birja otthagyni orditani:)
2010. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le tud ülni állásból magától? Mert ha nem, lehet attól sir, hogy feláll, és már leülni nem tud...
2010. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első,nagyon aranyos vagy,sajna nem göndör cicukám,de szőke:)

Én is a miérteket keresem,de a jó éjt tápszerekkel az a baj,hogy félek bélgörcsei lesznek. Így is 6 hónapos kora óta kínlódunk néha esti szélgörcs és bélgörcsökkel. Nem jövök rá mitől.Olyankor látszik,hogy erőlködik és piros és nyom....

2010. febr. 6. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok. Egy doboz tápit megér szerintem. Abból vegyél, amilyen márkát eleve eszik. Én semmi pukit nem vettem észre tőle. Ráadásul 15 hós,eddig csak HA tápit evett, én hülye hagytam igy, mivel jóéjt tápi nincs HA-s, és fèltem a bőrét, minden kiüti, de nehezen aludt el és folyton felkelt éjjel, evett is. Vettem Beba jóéjtet és sokkal jobb, tele a hasa, simán elalszik reggelig. Mennyire fáradt, mikor leteszed? Délután meddig alszik és mennyit? Ettől is lehet, meg hogy nem tud leülni szegényke:(
2010. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van,egy próbát megér. veszett már több is kárba:)

Kislányomon nem spórolok! Holnap veszek is!

Jó hétvégét!

2010. febr. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!