Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyermeked érkezésére...

Második gyermeked érkezésére mit vásároltatok ami az első babánál nem volt? De a másodiknál már szükségét láttátok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg nincs masodik de mar most azt mondtam, hogy beto hintat fogok vasarolni ha majd erkezik. Illetve egy jobb minösegü autos hordozot, es egy sokkal könnyebb es praktikusabb baba kocsit. A mostani 3 az 1 ben, nagyon nehez es tul sok helyet foglal.
2021. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Vettünk egy nagy terepbabakocsit (nem ilyen szar 3in1-t hanem egy rendes márkás, minőségi travel systemet, ami így is 11 kg), az elsőnél elengedtem mert cipelni kellett fel a sokadik emeletre és kompaktabbat választottunk (megvan még, fogjuk is használni), de hiába imádtam hiányérzetem volt hogy nem volt nagy mózeses “igazi” babakocsink, a másodiknál vettünk egyet. Erre igazából nem volt szükség, ez csak én heppem.

Illetve az elsőnél állványos kádat vettünk, tiszta szívemből gyűlöltem, hiába volt nagyon szép és divatos a Luma babakád, a másodiknál egy összecsukható Stokket vettünk, ezerszer praktikusabb.

Babaöblöt is vettünk a kicsinek, ez a naggyal nem volt, de praktikus lett volna.

2021. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Babafészket vettem, egy nagyobb játszószőnyeget, meg egy elektromos, ringató funkciós pihenőszéket (az előző rezgő volt, nem szerette a kislányom); illetve még Monello babacsillagot (novemberi baba lesz), és egy projektoros kiságy körforgót.
2021. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Babafeszket, adamo hintat( ezt imadta a kislanyom). Meg a Monello babacsillagot mi is, nagyon szeretjuk, ugyhogy a harmadik babanknak mar mindene meglesz a két nagytesotol:)
2021. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hordozókendő, adamo hinta, olyan babakocsi amire a hordozó feltehető, futóbicikli, pihenőszék

12 év van köztük, adamot akkor 2008ban nem is ismertem, és a futóbicikli is később jött divatba.

2021. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk csak olyanok voltak amiket az elsőnél használtunk, de a másodiknál nem
2021. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a babafészek volt az amit most megvettünk, mást nem igazán. Jó, ilyenek kerültek még a bevásárló kosárba hogy új csörgők, baba geometria könyv, de ezeket használtam az elsőnél is, csak szétrágta, így vettünk újat


Egyébként minden megvan, az első gyereknél mindent megvettünk, annyi hogy nem használtam mert nem tetszett a fiamnak (pl hordozó kendő, futóbiciklit se szereti, rezgő pihenószék is teljesen érintetlen) , majd a másodiknál ismét próbálkozom vele..

2021. aug. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ruhákat (lány után fiú), babafészket, projektoros kiságyforgót, pár játékot, ágyneműt.
2021. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál rutinosabb az ember!Inkább mi az amit nem fogok venni.Pl.babafészket,hordozó kendőt.Semmi haszna,egyikben sem volt el a lányom.Viszont a pólyát imádta,ami nekem eszrmbe sem jutott volna,úgy kaptuk ajándékba.Babakocsibol is tudom milyen kell,mit kell nézni.
2021. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem most a 3. jön. Varrtam babafészket, hátha beválik. Eddig még nem is hallottam róla. Meg vettem izofixes babahordozót és pelenkázó neszeszert. Tuti lesz még olyan, amit eddig nem használtunk.
2021. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!